Proč se Vladimír přihlásil do našeho projektu s proměnou a hubnutím?
Potřebuji zhubnout 10- 15 kg pro lepší zdraví a pohyb. Váha mě limituje, mé břicho mi vadí, cítím ho jako pevnou překážku, když si zavazuji tkaničky. Nosím kila navíc, o kterých vím a která bych díky projektu s hubnutím rád shodil.“

620637a3a540eobrazek.png

Vladimír je srdcem i duší jachtař, kapitán lodi. Často jezdí závody, kdy sehraná posádka musí šlapat pod jeho vedením jako dobře namazaný stroj. I zde ho ale váha limituje už svou existencí. Kdyby byl lehčí o 15 kg, i loď, které velí by byla lehčí, a to je pak na závodech znát. Váha je tedy pro něj důležitý element, který potřebuje řešit.

Vladimír rád vaří a rád jí dobrá jídla. To je příčinou jeho nadváhy. Také má rád sladké pečení, není pro něj problém upéct vánočku, není líný se v kuchyni otáčet a vařit složitá dobrá jídla. Jen jak přiznává, jí víc, než by měl, má rád velké porce. Kromě sportu má ale sedavé zaměstnání, většinu času sedí za volantem, protože rozváží klientům vyprané a vyžehlené prádlo, je totiž majitelem čistírny a prádelny.

Vladimír

6206373455ef1obrazek.png

  • 58 let
  • Výška: 180 cm
  • Váha: 100 kg
  • Ráda by za 2 měsíce zhubl 10 - 15 kg

Vladimír má velkou motivaci, proto si myslíme, že vše zvládne a za 8 týdnů bude spokojený s tím, jak se zbavil nadváhy. To, jak rád vaří určitě promítne i do přípravy a vylepšení speciálního jídelníčku pro který použije produkty KetoMix, které dostal od redakce. Nemá problém s pitným režimem, vypije 2 litry čaje a asi 1 litr vody za den. Ví, co má dělat a je to nyní v jeho moci.

Vladimír v rámci našeho projektu s hubnutím získal od redakce balíček jídel a produktů KetoMix na první měsíc a návod, jak dietu správně držet. Všechno ostatní už bude na jeho vůli. Budeme ho sledovat celých 8 týdnů a už teď se těšíme na jeho proměnu.

Těšíme se na jeho postupné úspěchy, o které se s vámi podělíme. Pokud i vy bojujete s nechtěnými kily, váháte a nevíte, jak se jich zbavit, mohou být naše proměny zajímavou inspirací.

Všechny příběhy najdete ve speciálu.

Reklama