Milou maminku Veroniku jsme představili ve článku Proměny s hubnutím: Veronika nechce tukové polštářky kolem břicha.

Je hodně vytížená a bohužel ztráta pohybu a chybné stravování se odrazilo na váze a nabraná kila chce nyní zhubnout.

Veronika
605097f389c73obrazek.png

  • Věk: 46 let
  • Aktuální váha: 85 kg
  • Výška: 177 cm
  • Ráda by zhubla 10 kg

Jak zvládáte toto náročné období pandemie?
Období pandemie zvládám dost těžce, protože nám zavřeli školku a pětiletou Verunku mám doma. Takže „stíhat“ práci z domova, k tomu se věnovat a pečovat o dcerku a ještě, abychom toho neměly málo, si to proložit distanční výukou pro předškoláky je fakt honička. Dnes jsme třeba měly dvouhodinový workshop pro předškoláky s pí. psycholožkou. A den má „jen“ 24 h.

605097d7460d2obrazek.pngPřed měsícem jste dostala od redakce nízkosacharidové produkty KetoMix, jak jste s nimi spokojená?
S produkty KetoMix jsem spokojená a mám radost, že jsem se přihlásila a konečně je to nějaká akce/změna v dnešní koronavirové době. A moc se těším na výsledky. Některé produkty mi chutnají více a některé méně, což je asi běžné. Ven na procházky si ráda beru ochucený koktejl a teď ve druhé zásilce jsem si objednala čokoládové tyčinky, které jsou na venkovní aktivity perfektní. Také jsem si pořídila novou digitální kuchyňskou váhu, abych mohla přesně vážit zeleninu, ořechy atd.

Inspirovala jste se v přípravě jídel i nějakými recepty? Jakými?
Na hledání receptů bohužel nemám moc času, takže improvizuji sama. A inspiroval mě „kolega“ Ondra z naší skupiny, který směs na omeletu používá do vývaru. To určitě vyzkouším.

Jak jste na tom nyní s váhou? Kolik se vám podařilo zhubnout?
Těžko říct. Zakoupila jsem nové baterie do osobní váhy a vážení po měsíci diety ukázalo 113,9 kg (haha), což je samozřejmě nesmysl a jde to použít jen jako vtipnou historku. Takže váha bohužel stávkuje a nechám se překvapit až na konci projektu.

Měříte si i úbytky v cm?
Na začátku projektu jsem se bohužel nezměřila, což mě mrzí, ale teď po měsíci ano a jsem zvědavá na úbytky mezi 1. a 2. měsícem.

Jak vaši změnu jídelníčku a postavy vnímá vaše okolí, jaké jsou jejich reakce?
Vzhledem k opatřením kvůli koronaviru se moc s lidmi stýkat nedá. Takže hodnocení mám od svojí pětileté dcery, která mi fandí a prohlásila, že už mám menší bříško. Před začátkem diety mi jednou při převlékání řekla: „Mami Ty máš nějaké napapané bříško jako babička (babička je silnější postavy)“. Zkrátka není nad dětskou upřímnost. A i tato dětská hláška byla impulsem se do projektu přihlásit. A kamarád, se kterým jsme se viděli si také všiml, že se „polštář“ zmenšil, z čehož mám radost.

Máte před sebou ještě další 4 týdny hubnutí, čeho si přejete v tomto období dosáhnout?
Doufám, že hubnutí bude pokračovat a těším se na ty úbytky v cm mezi 1. a 2. měsícem a samozřejmě i na úbytky váhy. A snad stihnu vyzkoušet i nějaké nové recepty.

Vnímáte své změny pozitivně? Na co se těšíte?
Jasně, že vnímám. Dieta mi pomohla v pravidelném stravování. Mám v mobilu nastavená upozornění po 3 h a i holčička mi hlásí, že je „čas“. Největší radost mám ale z toho, že konečně v noci dobře spím. Před dietou jsem se v noci i několikrát vzbudila a nemohla spát a chodila „mlsat“, což bylo samozřejmě špatně. Tím jsem se v „izolaci“ (pracuji už rok z domova) a s nedostatkem sportovních aktivit „projedla sladkostmi“ na svoji vyšší váhu před začátkem diety. Pociťuji to i na oblečení, což je příjemné.

Těším se na svoji výslednou váhu po ukončení projektu. A jsem moc zvědavá, jaký bude váhový úbytek. Pokud mi to moje finanční situace dovolí a půjde sestavit nějaký další plán, tak bych ráda ještě pokračovala.

Veronika dostala nízkosacharidová jídla KetoMix a návod, jak dietu správně držet. Veronika pociťuje viditelnou změnu váhy, a i když aktuálně nemá doma funkční váhu ví, že její snaha přináší pokroky. Jsme moc zvědavé na finální focení a vážení.

Těšíme se na její úspěchy, o které se s vámi podělíme. Pokud i vy bojujete s nechtěnými kily, váháte a nevíte, jak se jich zbavit, mohou být naše proměny zajímavou inspirací.

Všechny aktuální příběhy najdete v našem speciálu na této stránce.

Naše články:

Reklama