Veronika

  • Věk: 46 let
  • Aktuální váha: 85 kg
  • Výška: 177 cm
  • Ráda by zhubla 10 kg

Mám pětiletou dceru, se kterou jsem sama. A to je můj hlavní důvod, proč bych chtěla zhubnout. Před koronavirem jsem se udržovala v kondici a chodila plavat, cvičit do fitka a absolvovala s holčičkou kroužky, ale od března 2020 jsem na home office a sportovní aktivity jsou skoro pořád zavřené. Kromě léta jsme moc aktivit neměly a nechci, aby si lidé mysleli, že jsem Verunčina babička, a aby se za mě styděla. A další věc je, že jí potřebuji venku taky doběhnout, učit jí jezdit na kole, bruslích a k tomu musím být alespoň trochu v kondici. 
Snížení nadváhy mi určitě pomůže i zdravotně (bolavá záda, rychleji se unavím). Zhubnout bych chtěla alespoň 10 kg, ale budu ráda i za méně. Uvidíme, jak mi to půjde,“ řekla nám Veronika.

Má vyšší postavu, štíhlé nohy, za své problémové partie jednoznačně označuje břicho. Nelíbí se jí, že se jí tuk obalil kolem pasu a boků a vytvořil tak „polštář“, kterého se nejde lehce zbavit. Cítí se kvůli tomu nepříjemně a chce s tím něco udělat. Přiznává svou neřest a chybu ve stravování – má ráda sladké, a to jí nejčastěji pozdě večer. Sladké dobroty jí sice přináší chvilkovou radost, sama ale ví, že to není správné. 

Pokud to jde, tak Veronika ráda sportuje, volný čas tráví se svou dcerou apřipravuje jí aktivní program. Také se ráda sebevzdělává kvůli své práci.

Veronice jsme při focení v Praze předali nízkosacharidová jídla KetoMix na první měsíc a návod, jak dietu správně držet. Všechno ostatní už bude na její vůli. Má motivaci a to je pro úspěch důležité. 

Těšíme se na její úspěchy, o které se s vámi podělíme. Pokud i vy bojujete s nechtěnými kily, váháte a nevíte, jak se jich zbavit, mohou být naše proměny zajímavou inspirací.

Všechny příběhy najdete ve speciálu https://zena-in.cz/clanky/podobne/proteinova-dieta.

Naše články:

Reklama