Milou maminku Veroniku jsme představili ve článku Proměny s hubnutím: Veronika nechce tukové polštářky kolem břicha.

Veronika po čtyřech týdnech: Proměny s hubnutím: Veronika vidí po čtyřech týdnech krásné změny. Přestala jíst v noci, dobře spí a vidí, jak její kila mizí

Veronika je maminkou milé předškolačky, takže má čas vyplněný prací z domova a péčí o svou dceru. Do projektu se přihlásila s tím, že má problémy s jídelníčkem a často jí i pozdě večer. Byla jsem tedy zvědavá, jak se její proměna povedla.

Při osobním setkání v pražském ateliéru při focení Veronika zářila spokojeností. Společnost jí dělala její malá dcerka a oběma to moc slušelo. Cítila se výborně a popsala nám své pozitivní změny. Vždy mám radost, když se proměna takhle hezky povede a na první pohled je vidět, jak se postava aktérky změní.
ver1.jpg
Foto: Se souhlasem paní Veroniky. Michal Protivanský

Veronika

  • Věk: 46 let
  • Původní váha: 85 kg
  • Výška: 177 cm
  • Chtěla zhubnout 10 kg
  • Po osmi týdnech zhubla 11 kg

Jak se vám líbil projekt s hubnutím, kterého jste se s námi zúčastnila?
Jsem ráda, že jste mě vybrali. Projekt se mi moc líbil, zhubla jsem tolik, kolik jsem chtěla na začátku projektu.

Kolik jste za dobu 8 týdnů zhubla? Máte přehled i o snížení centimetrů v pase nebo na jiných partiích?
Mám dole 11 kg, což je super. V tolik jsem ani nedoufala, ale povedlo se. Centimetry jsem si neměřila, ale pásek u kalhot jsem posunula o tři dírky.

Jak vnímá vaši proměnu vaše okolí?
Jsem bohužel na home office, takže se s nikým nestýkám. Jen s pár přáteli, rodiči a ve školce, když vodím a vyzvedávám dceru. A mám radost, že si i maminky ve školce mojí změny všimly. Je to moc dobrý pocit, když jsem si šla koupit kávu do cukrárny a všimla si i pí. prodavačka, která nás s dcerou obě zná a to jsem měla na sobě zimní kabát.

Těšíte se na nové oblečení, které si koupíte? 
To ano, zatím ale nevím, jakou mám nyní velikost.

Jak probíhalo vaše hubnutí, kolik týdnů jste byla ve fázi F1 a kolik ve fázi F2?
Já jsem v podstatě byla v F1 celých 8 týdnů, až nyní jsem přešla do F2 a dokoupila si i další produkty. Mě to takto vyhovovalo, Bylo to navíc velmi pohodlné.
ver2.jpg
Foto: Se souhlasem paní Veroniky. Michal Protivanský

Měla jste někdy hlad? Trápily vás chutě?
Produkty KetoMix mi chutnaly, chutě jsem neřešila.

Co vám projekt dal, jaké změny na sobě pozorujete? 
Určitě pravidelnost v jídle. Mám nastavené upozornění v telefonu, každé tři hodiny mi připomene, že si mám dát porci jídla. Líbí se mi, že jsou k dispozici i malé svačinky jako jsou například tyčinky. Ty si můžete vzít na procházku, na výlet. Hlavně je velmi motivující, jak vidíte postupně změny. Jak váha ubývá – cítíte se lehčeji, máte víc energie, jsou vám volnější věci, které nosíte. Když se podívám na džíny, posunula jsem pásek, padají mi. A hlavně jsem se zbavila „tukových polštářků“ kolem břicha a to byl můj cíl.

Jak se nyní cítíte? Máte víc energie, má snížení váhy vliv i na naše zdraví?
Cítím se výborně. Baví mě ta změna. Dostala jsem k narozeninám novou koloběžku, kterou jsem si chtěla kopit po otevření obchodů, takže s dcerou obě jezdíme a je to super. Potřebuji se udržovat v kondici a chci vypadat dobře.

Chcete ještě pokračovat v hubnutí nebo v úpravě jídelníčku v dalších měsících? 
Ano, určitě, nyní nastupuji do F2, takže do jídelníčku dle pravidel diety přidám i normální jídla.
ver3.jpg
Foto: Se souhlasem paní Veroniky. Michal Protivanský

60993586d5711obrazek.pngDoporučila byste hubnutí s touto proteinovou dietou i ostatním čtenářkám a čtenářům? Co byste jim vzkázala?
Jsem s dietou spokojená. Mám výsledky, které jsem chtěla, myslím, že se to dá bez problémů zvládnout, když chcete zhubnou kila, které nemáte ráda.

Mám z Veroniky velkou radost! Líbí se mi její proměna, podívejte se také, jak se povedla! Jak sama Veronika ukazuje, kila, která jí trápila kolem pasu tam už nejsou.

Veronika dostala na začátku projektu nízkosacharidová jídla KetoMix a návod, jak dietu správně držet. Díky jejímu přístupu má výsledky, které chtěla a je se sebou spokojená. Dieta jí vyhovuje, ještě v ní chce dále pokračovat.

Pokud i vy bojujete s nechtěnými kily, váháte a nevíte, jak se jich zbavit, mohou být naše proměny zajímavou inspirací.

Foto: Se souhlasem paní Veroniky. Michal Protivanský

Všechny aktuální příběhy najdete v našem speciálu na této stránce

Naše články:

Reklama