Věra si nyní, po našem dvouměsíčním projektu napsala toto své vyznání na svůj profil na Facebooku. Je v tom vše, shrnutí jejího příběhu:

„Někdy se člověku obrátí život vzhůru nohama. Začne mít depky, začne se přejídat, a i když se váha sune více a více nahoru máme miliony výmluv. A stojí to spoustu sil se vzpamatovat.
Začala jsem v září 2021, ne s proteinovou dietou, jen se více hýbat, zlepšovat jídelníček.
 
Poslední 2 měsíce jsem měla k dispozici jídla KetoMix, a rozhodně nelituji. Byla to skvělá zkušenost, jídla mi chutnala, a chystám se pokračovat na low carb i nadále. Zjistila jsem, že mému tělu to prostě sedí a cítím se dobře.

Kdo váhá, ať neváhá, ale zároveň je potřeba si to nastavit i v hlavě.. Po skončení opravdu nelze přejít na klasiku a dávat řízky a svíčkovou, to je pak jojo jako vyšité.
Je třeba se zajímat o jídlo, počítat příjem, více se hýbat, ale určitě to stojí za to.

Dnes mám dole - 33kg, z toho 11kg za poslední 2 měsíce pomocí jídel KetoMix a je to super pocit. Tak ještě cca 15 Kg se mi doufám podaří sundat.
Všem Vám moc moc držím palečky na této mnohdy trnité cestě.“

S dovolením Věrky se s vámi o její příspěvek rádi podělíme.

Věru jsme představili v tomto článku: Proměny s hubnutím: Věra chce zhubnou 20 kg. Chce, aby jí s tím pomohl náš projekt  

Jak na to byla Věra po měsíci, v polovině našeho projektu?

Projekt s hubnutím: Věra se po 4 týdnech cítí skvěle, usmívá se a zhubla 6 kg. Má před sebou ještě kus cesty, těší se na výsledek

Proč se Věrka přihlásila do našeho projektu s proměnou a hubnutím?
„Před 5 lety se mi podařilo shodit ze 160 kg na 85 kg, postoupila jsem také plastiku kůže. Bohužel jsem kvůli stresu v práci i v osobním životě a tím, že jsem necvičila, zase časem zvedla váhu na 112 kg. Minulý rok září jsem se odhodlala, že to chci dotáhnout na vysněnou váhu 65-70 kg, začala jsem pravidelně cvičit a hlídat se v jídle, zatím jsem zhubla 17 kg. Bojuju s váhou, zaujala mě vaše výzva, protože by mě mohla zase o další kus posunout. Také jsem hodně o produktech KetoMix četla, jen jsem se do teď neodhodlala zkusit. Třeba se na mě usměje štěstí.“

Věra

626fa6cf9cff71.jpg
Foto: Se souhlasem paní Věry. Michal Protivanský

  • 32 let
  • Výška: 168 cm
  • Počáteční váha 88 kg
  • Za 2 měsíce zhubla 11 kg

Věru jsme při závěrečném focení ještě vyzpovídali:

Jak se nyní cítíte? Koupila jste si už něco na sebe?
Cítím se dobře, mám radost. Když jsem si byla zkoušet nové oblečení v kabince, brala jsem si o dvě velikosti méně, než jsem měla, ale obě mi byly velké, tak to bylo skvělé, měla jsem úžasný pocit, že jsem zhubla 3 velikosti. Ještě bych chtěla zhubnout asi 10 kg. Čeká mě kompletní výměna šatníku, plavky ještě počkají, až co zhubnu do léta.

Jak jste byla dlouho ve fázi F1 a F2?
Byla jsem celkem 7 měsíců v F1 a osmý týden jsem byla již v F2. Během projektu jsem chodila cvičit, 2x týdně do posilovny, když mi vyšel čas, tak i do bazénu.

626fa6d5c1e3f2.jpg
Foto: Se souhlasem paní Věry. Michal Protivanský

Měla jste někdy hlad nebo vás trápily chutě?
Ne, neměla.  Mě jídla od KetoMix bez problémů sedla, Využila jsem hodně recepty, které jsou na webu značky a ve skupině na FB. Naučila jsem se například jíst květákovou rýži a kedlubnové brambory. Je to velmi chutné a oproti bramborům s minimem sacharidů. Proste jen oloupete kedlubnu jako brambory, nakrájíte a uvaříte se solí a kmínem. Je to velká dobrota. Dříve mi bylo po bramborách těžko, není ne. Pro chuť jsem si například udělala o víkendu koláčky z proteinového koktejlu s nízkotučným tvarohem. Z koktejlu se dá udělat spousta věcí, například těsto na koláčky.

Jak vypadá nyní váš jídelníček?
Mám denně 3 – 4 KetoMix jídla, plátek masa, jím zeleninu, velmi jsem si oblíbila konjakové těstoviny. Mám 1 – 2 jídla denně normální, které si vařím z nakoupených surovin. Také jím ovoce, například jahody, maliny. Jsem ve fázi F2.

Jak vaší změnu vnímá vaše okolí?
Mám velmi pozitivní ohlasy, všichni se mě ptají, co je důvodem, díky čemu jsem tak krásně zhubla. Jedu k rodičům na Velikonoce, ještě mě neviděli, jen fotky. Asi budou dost překvapení.

626fa74112f19obrazek.png
Foto: Se souhlasem paní Věry. Michal Protivanský

Co byste vzkázala našim čtenářkám, které sledují váš příběh a také hledají inspiraci a sílu udělat něco se svou nadváhou?
Všem chci doporučit, aby se rozhodly a udělaly první krok. Ať jdou do toho. Mám velmi dobrou zkušenost, velmi mi ty produkty sedly a naučila jsem se díky receptům spoustu nových věcí. Mám výhodu, že bydlím sama, nikdo mě tedy nelákal, ať si dám něco jiného. Co si připravím, to také sním. Co si nekoupím, to doma nemám. Mám sedavou práci, pracuji v kanceláři, dobře se mi dodržuje interval jídla po třech hodinách.  
Když máte přání zhubnout a opravdu to chcete, zvládnete to.

626fcfb85cef7obrazek.png
Foto: Září 2021 versus duben 2022
Foto Věra Bohmová

Všechny příběhy najdete v našem speciálu: https://zena-in.cz/clanky/podobne/proteinova-dieta

Září 2021 a duben 2022, Foto Věra Bohmová
 
 

Reklama