Proč se Věrka přihlásila do našeho projektu s proměnou a hubnutím?
Před 5 lety se mi podařilo shodit ze 160 kg na 85 kg, postoupila jsem také plastiku kůže. Bohužel jsem kvůli stresu v práci i v osobním životě a tím, že jsem necvičila, zase časem zvedla váhu na 112 kg. Minulý rok září jsem se odhodlala, že to chci dotáhnout na vysněnou váhu 65-70 kg, začala jsem pravidelně cvičit a hlídat se v jídle, zatím jsem zhubla 17 kg. Bojuju s váhou, zaujala mě vaše výzva, protože by mě mohla zase o další kus posunout. Také jsem hodně o produktech KetoMix četla, jen jsem se do teď neodhodlala zkusit. Třeba se na mě usměje štěstí.“

62063cbe92a5cobrazek.jpg

Věra bohužel měla před 15 lety autonehodu, která ji dodnes limituje v pohybu. Od této nehody má Věra problémy s nadváhou. Onemocnění jí několikrát omezilo pohybově, připadly se deprese a váha letěla nahoru. Rozhodla se ale s nadváhou bojovat, začala chodit di fitka a pod vedením trenéra ve spojení se změnou jídelníčku zhubla. Pak ale musela na operaci kolene a bohužel díky tomu, že se nemohla hýbat zase přibrala. Jak sama říká, musí být v pohybu, jinak díky sedavé práci velmi rychle přibírá. Věra to ale nevzdává.

Ve své nadváze se necítí dobře, je velká bojovnice, z počátečních 112 kg, která měla v srpnu má již díky své vůli, pohybu a zdrženlivosti v jídle váhu 88 kg. Stále je to ale pro ni vysoká váha. Moc ráda by nyní zhubla 20 kg a my jí s tím pomůžeme. Věří, že v partě 5 lidí a s produkty KetoMix, které jsme ji v redakci věnovali to díky své vůli dokáže. Také nezahálí v pohybu. Má 3x týdně kruhový trénink, když je hezky jezdí na kole a hlídá si jídlo.

Věra

62063c32557fbobrazek.jpg

  • 32 let
  • Výška: 168 cm
  • Váha: 88 kg
  • Ráda by za 2 měsíce zhubla 20 kg

Myslíme si, že Věra se svým nasazením a pevnou vůlí bude slavit úspěch a zbaví se nechtěných kilogramů. Držíme jí palce a těšíme se na její proměnu.

Věra v rámci našeho projektu s hubnutím získala od redakce balíček jídel a produktů KetoMix na první měsíc a návod, jak dietu správně držet. Všechno ostatní už bude na její vůli. Přeje si se zbavit nechtěných kil a těší se na změnu, chce být štíhlejší a pevnější. Věříme, že se jí to povede!

Těšíme se na její úspěchy, o které se s vámi podělíme. Pokud i vy bojujete s nechtěnými kily, váháte a nevíte, jak se jich zbavit, mohou být naše proměny zajímavou inspirací.

Všechny příběhy najdete ve speciálu.