Tereza neměla za celou dobru projektu žádný problém. Jídla a produkty KetoMix jí chutnaly a vše dodržovala, jak má. Když byla někde na oslavě, pila ve sklenici od vína vodu s citronem, nepodlehla žádným chutím.

Nedělalo jí problém si udělat do práce koktejl, je velmi spokojená s šířkou možností produktů KetoMix, kdy si vybere každý, na co má chuť a co mu vyhovuje. Líbí se jí, jak jsou tyto produkty chuťově dobré, takže celou dobu zvládala velmi v pohodě, neměla hlad a neměla ani chutě na „zakázané“ jídlo a pochutiny.

Co nám Tereza napsala, proč se přihlásila do našeho projektu?
„Myslím si, že v těchto proměnách se většinou vybírají ženy (muži) s větší nadváhou, než mám já, ale sama dobře vím, že zhubnout právě ta poslední kila je to nejtěžší. Myslím si, že by většinu lidí mohlo zajímat, jak taková dieta funguje i na ženy s menší nadváhou.“

Terezu jsme představili v tomto článku: Proměny s hubnutím: Tereza chce zhubnou deset kilo do plavek. Má na to osm týdnů a my věříme, že se jí to povede

Jak na tom byla Tereza v polovině dvouměsíčního projektu?

Projekt s hubnutím: Tereze nic nechybí a po 4 týdnech zhubla 6 kg. Vyhovuje jí, že má režim a směr a těší se, jak bude štíhlá do plavek

Tereza
1.jpg
Foto: Se souhlasem paní Terezy. Michal Protivanský

  • Věk: 52 let
  • Počáteční váha 73 kg, nyní 63 kg
  • Výška: 160 cm
  • Za 2 měsíce zhubla 10 kg

Terezu jsme při závěrečném focení ještě vyzpovídali:
 
Jak se nyní cítíte?
Cítím se perfektně, všechno jsem bez problémů zvládla. Mám radost, velikost se mi zmenšila o dvě čísla. Měřila jsem si úbytky, boky mám mínus 9 cm, pas 8 cm, stehna 4 cm. Je potěšující, že mi jsou věci, které jsem před tím nenosila, protože mi byly malé. Je to teď dobrá doba a je bezva zhubnout před létem. Je před námi sezóna plavek, letních šatů.. Jsem ráda, že jsem byla v tomto projetu, měla jsem dost závažný problém se zády, nebylo mi veselo a to, že jsme parťáci, že jsme součástí proměny a že chci zhubnout bylo pro mě pozitivní.

Jak dlouho jste byla ve fázi F1 a F2?
Ve fázi F1 jsem byla celých 8 týdnů a nyní přecházím do F2. Chci si váhu udržet, když zhubnu ještě něco navíc, budu spokojená. Ale první plán je si váhu udržet.

Měla jste někdy hlad nebo vás trápily chutě?
Musela jsem si to přehodit v hlavě, že vše chci vydržet a neřešit lákadla. Snad jediné, měla jsem občas chuť na víno. Ale když jsem šla na oslavu, nalila jsem si do skleničky od vína vodu s citronem.

626fa385cdcae2.jpg
Foto: Se souhlasem paní Terezy. Michal Protivanský

Koupila jste si už něco na sebe?
Letím začátkem léta k moři, takže jsem si koupila nové plavky. Ještě další věci, to je opravdu radost si kupovat menší velikosti.

Jak změnu postavy vnímá vaše okolí?
Pochvala okolí vždy potěší.

626fa3f22d344obrazek.png
Foto: Se souhlasem paní Terezy. Michal Protivanský

Co byste vzkázala našim čtenářkám, které sledují váš příběh a také hledají inspiraci a sílu udělat něco se svou nadváhou?

Není to nic nedosažitelného, určitě KetoMix jídla mohu doporučit. Neměla jsem hlad, jídla mi chutnala.

Máme radost, jak se Tereze povedlo zhubnout a že i přes zdravotní problém se zády neztrácela optimismus a proměna jí bavila. Přejeme jí krásnou dovolenou a léto v šatech, které jí byly ještě v únoru malé.

Pokud i vy bojujete s nechtěnými kily, váháte a nevíte, jak se jich zbavit, mohou být naše proměny zajímavou inspirací.

Všechny reálné příběhy najdete v našem speciálu na této stránce: https://zena-in.cz/clanky/podobne/proteinova-dieta

Reklama