Tereza má za sebou několik zkušeností s dietami, protože jak sama říká „snadno přibere“. Proto si musí hlídat jídelníček. Jako své problematické partie označuje boky, zadek a břicho. Ví, že má nyní nadváhu díky tomu, že ráda jí. Hlavně večer, když si dá skleničku vína a k tomu slané dobroty.

6205262fa279eobrazek.png

Svá kila, která má nyní ale nechce a moc ráda se jich díky pevné vůli zbaví. Má vyzkoušené, že když se rozhodně ke změně, vydrží to a nemá s tím problém. Když jde na večírek nebo na oslavu, dá si do skleničky od vína vodu s citronem, stejně tak přistupuje i k chutím na čokoládu. Nechce si dávat velké cíle, stačí jí zhubnout deset kilo, když se jí to povede, bude spokojená.

Co nám Tereza napsala, proč se přihlásila do našeho projektu?
Myslím si, že v těchto proměnách se většinou vybírají ženy (muži) s větší nadváhou, než mám já, ale sama dobře vím, že právě ty poslední kila jsou nejtěžší dát dolů. Myslím, si, že by většinu lidí zajímalo, jak toto funguje i na ženy s menší nadváhou.“

Tereza

620525c2a6b5aobrazek.png

  • Věk: 52 let
  • Váha: 73 kg
  • Výška: 160 cm
  • Ráda by zhubla aspoň 10 kg

Tereza má ráda pohyb, nejraději má dlouhé procházky, baví jí chůze. Tereza je velká bojovnice a my víme, že se jí to určitě povede, její cíl je na dosah, má na jeho dosažení 8 týdnů a my jí s tím určitě pomůžeme.

Tereza v rámci našeho projektu s hubnutím získala od redakce balíček jídel a produktů KetoMix na první měsíc a návod, jak dietu správně držet. Všechno ostatní už bude na její vůli. Přeje si se zbavit nechtěných kil a těší se na změnu, chce být štíhlejší a pevnější. Věříme, že se jí to povede!

Těšíme se na její úspěchy, o které se s vámi podělíme. Pokud i vy bojujete s nechtěnými kily, váháte a nevíte, jak se jich zbavit, mohou být naše proměny zajímavou inspirací.

Všechny příběhy najdete ve speciálu.

 

Reklama