Šárka

  • Věk: 46 let
  • Aktuální váha: 99,8 kg
  • Výška: 170 cm
  • Ráda by zhubla 15 kg

Šárka měla z toho, že jsme jí vybrali do proměny, ohromnou radost. Řekla nám, že nevěřila, že jí vybereme a nahlas jásala radostí, když dostala od naší redakce 
potvrzovací e-mail. Moc chce změnit to, jak vypadá. Chce být sebevědomější a štíhlejší, aby nemusela obcházet smutně zrcadlo, které má doma. Má spoustu snů a mezi ten prioritní patří její proměna.

Mám kancelářskou práci, ale momentálně od dubna 2020 pracuji střídavě z domova, což už samo o sobě může vést k nedostatku pohybu a podivnému stravování. I když mám nepravidelné stravování, myslím, že jím docela zdravě. Smažené minimálně, pečivo celozrnné, jogurty neslazené a piji převážně čistou vodu. Takže nic klasicky „tloustnoucího“. Přesto pomalu přibývám na váze a kynu. A to mě fakt děsí. Jsem připravená ke změně, ale stále nevím jak. Proto jsem se rozhodla přihlásit se do vašeho projektu. Nemohu se podívat do zrcadla, to je hrozný pohled. Dříve jsem měla dobrý pocit, ale teď své tělo nemám ráda. Chtěla bych zhubnout, cítit se lépe při pohledu do zrcadla, a nemuset se stydět svléknout do plavek a cítit pohledy, jak se všichni otáčí a dívají se na mou postavu. Chtěla bych se mít opět ráda! A je to výzva i pro mne i mé zdraví,“  řekla nám Šárka.

Sama vidí své problémové partie na břiše a stehnech. Kdyby to šlo, ráda by se vrátila k oblíbeným sportům jako je cyklistika, badminton nebo in-line brusle. Bohužel nyní na to není počasí, ani nálada – kvůli pandemii je pohyb velmi omezený. Těší se na jaro, že bude situace lepší.

Šárka má dvě dcery, které jí s proměnou fandí. Doufá, že se jí povede zhubnout a bude se cítit lépe. A my jí s tím pomůžeme.

Šárce jsme při focení v Praze předali nízkosacharidová jídla KetoMix na první měsíc a návod, jak dietu správně držet. Všechno ostatní už bude na její vůli. Těší se na změnu, chce být štíhlejší a má motivaci. Věříme, že se jí to povede!

Těšíme se na její úspěchy, o které se s vámi podělíme. Pokud i vy bojujete s nechtěnými kily, váháte a nevíte, jak se jich zbavit, mohou být naše proměny zajímavou inspirací.

Všechny příběhy najdete ve speciálu https://zena-in.cz/clanky/podobne/proteinova-dieta.

Naše články:

Reklama