Jaký je příběh Šárky? Proč chce zhubnout?

62a9bee1ac0eaobrazek.png
Foto: Se souhlasem paní Šárky. Michal Protivanský

Šárka, stejně jako Pavlína hodně cvičí a je aktivní. Ráda chodí do posilovny, plave, chodí na jógu a nyní chce s Pavlínou začít chodit na inline brusle. Má pohybu dostatek, ale stejně jí její energetický výkon nestačí k tomu, aby zhubla. Za rok a půl nabrala 13 kg, ani nevěděla jak. Bohužel za tyto stavy u žen v Šárčině věku mohou často ubývající hladiny hormonů, v těle se mění metabolismus a má pomalejší spalování. Šárka ale vyhlásila válku své nechtěné nadváze a my se těšíme, jak s ní zatočí.

Má mnoho koníčků, kromě cvičení a dalších sportovních aktivit miluje pokojové rostliny a umí se o ně starat. Moc ráda čte a miluje šití. Aby se zdokonalila a naučila se šít věci, které ještě neumí, přihlásila se do speciálního kurzu šití. S tím souvisí i její motivace. Šárka totiž při shánění střihu zjistila, že její velikost je opravdu velká a že chce šít na své tělo oblečení v menších velikostech. Chce prostě šít na hubenější tělo, které bude její.

Obě s kamarádkou Pavlínou se určitě během našeho projektu hodně podrží a vzájemně se podpoří, podporu bude mít společně celý tým našich pěti parťaček, které mají jeden stejný velký cíl – zhubnout během 8 týdnů víc, jak deset kilo.

Šárka

62a9bf8773417obrazek.png
Foto: Se souhlasem paní Šárky. Michal Protivanský

  • Věk: 51 let
  • Váha: 78 kg
  • Výška: 160 cm
  • Ráda by zhubla 20 kg

Šárka v rámci našeho projektu s hubnutím, stejně jako ostatní parťačky, získala od redakce balíček jídel a produktů KetoMix na první měsíc a návod, jak dietu správně držet. Všechno ostatní už bude na její vůli. Je to výzva, které se Šárka rozhodně nebojí!

Těšíme se na její úspěchy, o které se s vámi podělíme. Pokud i vy bojujete s nechtěnými kily, váháte a nevíte, jak se jich zbavit, mohou být naše proměny zajímavou inspirací.

Všechny příběhy najdete ve speciálu.
 

Reklama