Robert bydlí ve Středních Čechách, má dvě děti a šťastnou rodinu. Kdybyste ho potkali na ulici, určitě vám nepřijde, že má nadváhu. On svá nechtěná kila ale cítí a rád by se jich zbavil.

Robert

616d5e7ea0941obrazek.png
Foto: Se souhlasem pana Roberta. Michal Protivanský

  • Věk: 43 let
  • Aktuální váha: 106 kg
  • Výška: 190 cm
  • Rád by zhubnul 10 kg

„Chci zkusit, zda něco takového funguje a chci se konečně donutit jíst jen to co potřebuji, a ne že se musím přežírat“, to jsou slova, která nám napsal do přihlašovacího dotazníku naší výzvy. Při osobním setkání nám Robert s úsměvem vyprávěl, jak opravdu rád jí a hlavně velké porce. Jak si občas připadá, jak postava z filmu Slavnosti sněženek (výrobce klobás a salámů ze zabijačky divokého prasete), který již dopředu upozorňuje, že salámy rád vyrobí, vyudí, ale rovnou je varuje, že na co přijde to sežere..

Robert by rád zhubnul aspoň 10 kg, těší se, že díky změně se bude cítit lépe a že bude lehčí. Má velmi rád sport, turistiku v horách a kila navíc ho limitují. Hodně se díky tomu potí, necítí se dobře. Myslí si, že změna by mu velmi prospěla.

pap.jpg
Foto: Se souhlasem pana Roberta. Michal Protivanský

Podporu má ve své manželce, která ho ale do hubnutí nenutí. Určitě mu pomůže s novým jídelníčkem. My mu držíme palce a věříme, že se mu vše povede a jeho dvouměsíční mise v našem projektu bude slavit úspěch. Má velkou motivaci a vzájemnou podporu celé skupiny ostatních parťáků.
Robert v rámci našeho projektu s hubnutím získal od redakce nízkosacharidová jídla KetoMix na první měsíc a návod, jak dietu správně držet. Všechno ostatní už bude na jeho vůli. Přeje si se zbavit nechtěných kil a těší se na změnu, chce být štíhlejší a pevnější. Věříme, že se mu to povede!

Těšíme se na její úspěchy, o které se s vámi podělíme. Pokud i vy bojujete s nechtěnými kily, váháte a nevíte, jak se jich zbavit, mohou být naše proměny zajímavou inspirací.

Všechny příběhy najdete ve speciálu.
 


Reklama