Proč se Pavlína, se svou kamarádkou Šárkou přihlásily do našeho projektu?

62d01315ebc7cobrazek.png

Pavlína si myslí, že nemá „problematické partie“, kam se jí usazuje tuk, ale vnímá tak celé své tělo, které by ráda měla „lehčí“. Během posledních dvou let nabrala díky úbytku hormonů (což trápí každou ženu v tomto věku) deset kilo, a to už dál nechce. Nejen, že se jí to nelíbí, ale také cítí, že jí bolí klouby a kolena. Přiznává, že si nekontroluje jídlo, jak by měla a že v tom bude také příčina jejího nabírání kil, které nechce. Potřebuje změnu v jídelníčku a s tím jí pomůžeme.

Se svou kamarádkou Šárkou hodně sportuje, chodí do posilovny, na jógu, na plavání, chystá se na inline brusle. Pohybu má dost i díky tomu, že má tři děti, které ještě chodí do školy a musí o ně pečovat.

Pavlínu jsme představili v tomto článku: Proměny s hubnutím: Pavlína sportuje, stejně ale bojuje s nadváhou. Ráda zhubla a měla pevnější tělo

Pavlína

  • Věk: 48 let
  • Váha: 83 kg
  • Výška: 168 cm
  • Ráda by zhubla 15 - 20 kg

Jak jste na tom, po 4 týdnech proměny s hubnutím? Trápily vás ze začátku chutě nebo hlad?
Změna jídla mě netrápila, byla jsem natěšená, že konečně zhubnu. Hlad jsem neměla, chutě na něco jiného ano, ale vše zvládám. Co mi chybí je ovoce. 

Jak vám vyhovují jídla KetoMix, která jste získala od redakce?
Jídla mě vyhovuji. Chutnají mi více sladké varianty. 

V jaké jste současně fázi? F1 nebo již v F2?
Jsem už ve 2 fázi, kdy mohu zařazovat jiná jídla než ve fázi F1. Mam ráda třeba tatarák, tak si ho dopřeji s proteinovým chlebem. Opékám si ho na sucho.

Inspirovala jste se v přípravě jídel i nějakými recepty? Jakými?
K jídlu si orestuji zeleninu, nebo si do omelety dam zeleninu a mam z toho tortillu. Také si například  na keto palačinku přidám tvaroh, borůvky. Do polévek si dávám koňakové těstoviny.

62d013319f690obrazek.png

Kolik jste za 4 týdny zhubla, jak jste na tom nyní s váhou? Je změna vidět? Jak jí pociťujete?
Za měsíc mam ubytek 6,5kg. Změna je vidět, hlavně obvody v centimetrech hlásí úbytky, a to nejvíce v pase. Cítím se báječně a jsem více svěží.

Všímá si vaší změny vaše okolí?
Ano, mnoho známých mi říká, jak jsem zhubla.

Jaká je vaše motivace pro další 4 týdny společného projektu?
Hlavní motivací je to, že se mi podařilo zhubnout polovinu toho, co jsem chtěla. Takže další 4 týdny bych chtěla dosáhnout toho samého úbytku. Myslím, že to bude obtížnější, uvidím. Také mám před sebou 2 týdny dovolené s přáteli a rodinou, tak se budu muset držet zkrátka. Musím přidat více aktivit, to mi pomáhá posilovat vůli a nemyslet na jídlo.

Jak si užíváte léto? Nosíte již menší oblečení?
Léto mně baví, užívám si ho s dětmi, jezdíme na výlety. Dnes jsem si udělala radost, koupila jsem si delší triko, které se mi moc líbilo, měli ho jen v menší velikosti M, tak jsem si ho zkusila a bylo mi!! To mě velmi potěšilo!

Přejeme Pavlíně, aby i další 4 týdny byly stejně úspěšné jako ty předešlé. Už teď se těšíme, jak se potkáme osobně na focení v pražském ateliéru na její proměnu a na to, jak bude spokojená.

Všechny příběhy a jejich vývoj najdete na vašem redakčním speciálu
 

Reklama