Jaký je příběh Pavlíny? Proč chce zhubnout?

62a9db76718e4obrazek.jpg
Foto: Se souhlasem paní Pavlíny. Michal Protivanský

Jsou velmi odhodlané a už se nemohly dočkat, až jim od naší redakce přijde balíček jídel a produktů KetoMix na první měsíc a návod, jak dietu správně držet. Všechno ostatní už bude na jejich vůli. Fandíme jim a bude určitě krásné sledovat, jak se navzájem motivují.

Pavlína si myslí, že nemá „problematické partie“, kam se jí usazuje tuk, ale vnímá tak celé své tělo, které by ráda měla „lehčí“. Během posledních dvou let nabrala díky úbytku hormonů (což trápí každou ženu v tomto věku) deset kilo, a to už dál nechce. Nejen, že se jí to nelíbí, ale také cítí, že jí bolí klouby a kolena. Přiznává, že si nekontroluje jídlo, jak by měla a že v tom bude také příčina jejího nabírání kil, které nechce. Potřebuje změnu v jídelníčku a s tím jí pomůžeme.

Se svou kamarádkou Šárkou hodně sportuje, chodí do posilovny, na jógu, na plavání, chystá se na inline brusle. Pohybu má dost i díky tomu, že má tři děti, které ještě chodí do školy a musí o ně pečovat.

Pavlína

62a9bd8b042ffobrazek.jpg
Foto: Se souhlasem paní Pavlíny. Michal Protivanský

  • Věk: 48 let
  • Váha: 83 kg
  • Výška: 168 cm
  • Ráda by zhubla 15 - 20 kg

Pavlína je velmi milá a pozitivní, myslíme si, že se jí určitě povede zhubnout, jak si sama přeje. Těšíme se, jak její příběh bude pokračovat a jaké úspěchy na ní čekají. O tom všem vám dáme vědět.

Těšíme se na její úspěchy, o které se s vámi podělíme. Pokud i vy bojujete s nechtěnými kily, váháte a nevíte, jak se jich zbavit, mohou být naše proměny zajímavou inspirací.

Všechny příběhy najdete ve speciálu.