Patrik se představuje:
5f1193a23dfebobrazek.png

  • Věk: 22 let
  • Nynější váha: 143 kg
  • Výška: 174 cm
  • Rád by zhubl 30 kg

5f1193be1ff2dobrazek.pngProč jste se přihlásil do našeho projektu?
Začínám na váze 143 kilo. Cítím se hodně špatně i co se týká chození a dalších normálních činností. Také se mi zhoršily zdravotní problémy, kterým pomůže, když zhubnu. Už jsem si řekl, že musím něco udělat a na KetoMix produkty bylo dost pozitivních ohlasů.

Kolik byste chtěl zhubnout?
Chtěl bych vážit 110-100 kg.

Jaké máte koníčky, co vás baví?
Focení, turistika, auta, cestování. Jsem hodně aktivní člověk nevydržím moc doma „na gauči“ takže bych chtěl žít zdravě a být fit. Chtěl bych, aby pro mě každá túra, kopec nebyl problém.

Jste rád, že vás je pět parťáků a máte vzájemnou podporu?
Ano je lepší mít tým, kde se poradíme a ostatní lidi jsou ve stejné situaci, což je motivuje.

Na co se těšíte, až zhubnete? Máte nějaké cíle, plány, nebo je to jen o lepším pocitu?
Těším se na to, že budu mít jiný život, ať kvůli koníčkům, ale především kvůli svému zdraví a nemoci, která mě provází. Doufám, že se zmírní nebo se vůbec nedostaví. Jednoduše řečeno chci žít zdravý životní styl, protože zdraví máme jen jedno.

Děkujeme Patrikovi za odpovědi a za odvahu zapojit se našeho projektu na ženském magazínu. Je mladý, nadšený a má velkou motivaci. Od redakce obdržel nízkosacharidové potraviny KetoMix a návod, jak dietu správně držet. Všechno ostatní už bude na jeho vůli.

Těšíme se na jeho úspěchy, o které se s vámi podělíme. Pokud i vy bojujete s nechtěnými kily a váháte nebo nevíte, jak se jich zbavit, mohou být naše proměny zajímavou inspirací.
5f1193f96e3baobrazek.png

Naše další články:

Reklama