Ondra zhubnul skoro 20 kg, vypadá skvěle, velmi v obličeji omládl. S úsměvem nám vyprávěl historku, že si lidé v jeho okolí proměny všímají, a dokonce je pro některé k nepoznání!
609933302fb55on1.jpg
Foto: Se souhlasem pana Ondřeje. Michal Protivanský

Určitě může poděkovat za velkou podporu i své manželce. Připravuje mu jídla a stará se o jeho speciální jídelníček a pitný režim.

Ondru jsme představili v těchto článcích:

Proměny s hubnutím: Ondra chce zhubnout 20 kg, chce být lehčí, jeho váha ho omezuje v aktivitách, které miluje

Proměny s hubnutím: Ondřej po čtyřech týdnech hlásí úbytek váhy 12 kg! Těšíme se na jeho finále za čtyři týdny!

Jaký byl Ondrův začátek?Do projektu hubnutí s KetoMixem bych se chtěl zapojit proto, abych mohl dosahovat lepších výsledků vzhledem k omezenému výkonu motorky. Mám těžký stroj a sám jsem také těžký, což nejde dohromady. Mám rád terénní motorky, jezdím motokros, účastním se amatérských závodů. Rád bych, abych mohl jezdit lehčeji, což se mi podaří, když zhubnu. Je to pro mě opravdu důležité a mám velkou motivaci. Kdyby se mi povedlo zhubnout 10-20 kg, bylo by to skvělé. Také mám 2 malé děti, které jsou velice aktivní, a já už jim přestávám stačit. Syn hraje hokej a rád bych si s ním zabruslil, aniž by se pode mnou propadal led. Chci vypadat lépe a hlavně se cítit dobře a být zdravý, protože si uvědomuji, že má nadváha s sebou nese riziko závažných onemocnění,“ řekl nám na začátku projektu Ondra.

Jak dopadla jeho proměna? Jak se cítí po osmi měsících hubnutí?

Ondřej

  • Věk: 34 let
  • Původní váha: 122 kg
  • Výška: 183 cm
  • Chtěl zhubnout 20 kg
  • Po osmi týdnech zhubnul 18,5 kg

Jak se vám líbil projekt s hubnutím, kterého jste se s námi zúčastnil?
Užívám si to, ta změna je pro mě velmi pozitivní. Líbil se mi moc. Mám dole skoro 20 kg, to je jako bych jel na motorce bez 20 l kanystru s benzínem.

Kolik jste za dobu 8 týdnů zhubl? Máte přehled i o snížení centimetrů v pase nebo na jiných partiích?
Zhubnul jsem 18,5 kg a to je pro mě velký úspěch.
on2.jpg
Foto: Se souhlasem pana Ondřeje. Michal Protivanský

Jak vnímá vaši proměnu vaše okolí?
Okolí si mojí změny všímá, a dokonce mě někteří, které jsem déle neviděl, ani nepoznali.

Jak probíhalo vaše hubnutí, kolik týdnů jste byla ve fázi F1 a kolik ve fázi F2?
V F1 jsem byl 6 týdnů.

Měl jste někdy hlad? Trápily vás chutě?
Z počátku jsem hodně bojoval hlavně s objemem. Byl jsem zvyklý pořádně jíst – tedy mít plný žaludek. Musel jsem si zvyknout, že nové porce byly menší. Měl jsem tedy docela hlad, moje tělo chtělo víc jídla. Přece jen pracuji manuálně a léta jsem se stravoval jinak. Dalo mi to práci, ale vydržel jsem a díky tomu mám nyní skoro o 20 kg míň. Zvykl jsem si jíst 5x denně, s jídelníčkem mi pomohla manželka. Musím říci, že to jde, ale těším se nyní na některá normální jídla – třeba na silný vývar.

Co vám projekt dal, jaké změny na sobě pozorujete? 
Jím pravidelně a upravil jsem si pitný režim. Co je nejvíc, je změna váhy, tak jsem to chtěl a udělal jsem proto maximum.

Jak se nyní cítíte? Máte víc energie?
Rozhodně se cítím líp. Je ale pro mě důležité zase nenabrat, chci si váhu udržet, proto si musím dát pozor na pravidelnost a vyvarovat se kalorických večerních jídel.
on3.jpg
Foto: Se souhlasem pana Ondřeje. Michal Protivanský

Doporučil byste hubnutí s touto proteinovou dietou i ostatním čtenářkám a čtenářům? Co byste jim vzkázal?
Ano, mám s dietou velmi dobrou zkušenost.

Setkání s Ondřejem po dvou měsících bylo pro mě šokující. Ta změna byla opravdu vidět a byla neuvěřitelná. On nejen, že zhubl, ale omládl o 10 let! Navíc působil velmi pohodově a pozitivně. Tak to má být, je skvělé, když mají naše proměny takové výsledky!

Ondřej dostal na začátku projektu nízkosacharidová jídla KetoMix a návod, jak dietu správně držet. Na Ondrovi je jasně vidět, že změna se dostaví. Je to velmi inspirativní!

Všechny aktuální příběhy najdete v našem speciálu na této stránce

Naše články:

Reklama