Ondru jsme představili v tomto úvodním článku Proměny s hubnutím: Ondra chce zhubnout 20 kg, chce být lehčí, jeho váha ho omezuje v aktivitách, které miluje.

Jak je na to Ondra po první půlce našeho osmitýdenního projektu? Má se dobře a hlásí nám, že má již dole 12 kg! Chce celkem zhubnout 20 kg, což se mu nejspíš s jeho vůlí, motivací a nasazením podaří. Uvidíme, jaký bude mít úspěch za další čtyři týdny.

Ondra
605096e5e8f58obrazek.png

  • Věk: 34 let
  • Aktuální váha: 122 kg
  • Výška: 183 cm
  • Rád by zhubnul 20 kg

Jak zvládáte toto náročné období pandemie?  
Toto období celkem zvládám, nejsem pracovně až tak závislý na styku s veřejností a co se týká např. nakupování, to obstarává manželka.

605097115cf1bobrazek.pngPřed měsícem jste dostal od redakce nízkosacharidové produkty KetoMix, jak jste s nimi spokojený? 
Jsem vcelku spokojený, jídlo je vesměs chutné a jednoduché na přípravu. Jediné, co opravdu nedávám, jsou polévky, ty mi jdou vyloženě proti srsti.

Inspiroval jste se v přípravě jídel i nějakými recepty? Jakými?
Vzhledem k tomu, že většinou vaří žena, tak jediné, co jsem sám vyzkoušel, byly vafle z proteinových palačinek. Ale zkoušeli jsme i halušky, nebo noky z Mozzarelly.

Jak jste na tom nyní s váhou? Kolik se vám podařilo zhubnout?
Nyní po 4 týdnech to bylo 12 kg. Centimetry jsem měřil jen na začátku a mám to v plánu až na konci projektu.

Jak vaši změnu jídelníčku a postavy vnímá vaše okolí, jaké jsou jejich reakce? 
Jídelníček nikdo moc neřeší, ale co se vzhledu týká, tak ten všichni komentují kladně, nejčastěji slýchám, že jsem omládl! Tak mám z toho radost.

Máte před sebou ještě další 4 týdny hubnutí, čeho si přejete v tomto období dosáhnout?
Moc bych si přál, aby se mi vryly pod kůži návyky pravidelného stravování, protože někdy mám tolik práce, nebo přidruženého pracovního stresu, takže snadno zapomenu jíst a večer zjistím, že jsem za celý den v podstatě nejedl nic.

Vnímáte své změny pozitivně? Na co se těšíte?
Změnu určitě vnímám a nejvíc asi na oblečení. Na začátku projektu mi z břicha sjížděly i tepláky, ale teď už ty problémy mizí. Ještě to sice není to, co bych si představoval, ale už se to znatelně přibližuje. Vzhledem k původní velikosti břicha, jsem pociťoval problémy i s ohýbáním se k botám a to teď taky postupně odpadá. Na to, až se k nim bez problémů ohnu a nebudu muset při zavazování tkaniček zadržovat dech, tak na to se opravdu těším!

Ondra nás velmi mile překvapil svým úbytkem váhy. Držíme mu palce a těšíme se na výsledek. Dostal od nás nízkosacharidové produkty KetoMix a jak je vidět, nakládá s nimi, jak má, přesně podle návodu.

Všechny aktuální příběhy najdete v našem speciálu na této stránce https://zena-in.cz/clanky/podobne/proteinova-dieta

Naše články:

Reklama