Ondra

  • Věk: 34 let
  • Aktuální váha: 122 kg
  • Výška: 183 cm
  • Rád by zhubl 20 kg

Do projektu hubnutí s KetoMixem bych se chtěl zapojit proto, abych mohl dosahovat lepších výsledků vzhledem k omezenému výkonu motorky. Mám těžký stroj a sám jsem také těžký, což nejde dohromady. Mám rád terénní motorky, jezdím motokros, účastním se amatérských závodů. Rád bych, abych mohl jezdit lehčeji, což se mi podaří, když zhubnu. Je to pro mne opravdu důležité a mám velkou motivaci. Kdyby se mi povedlo zhubnout 10-20 kg, bylo by to skvělé. Také mám 2 malé děti, které jsou velice aktivní, a já už jim přestávám stačit. Syn hraje hokej a rád bych si s ním zabruslil, aniž by se pode mnou propadal led. Chci vypadat lépe a hlavně se cítit dobře a být zdravý, protože si uvědomuji, že má nadváha s sebou nese riziko závažných onemocnění,“ řekl nám Ondra.

Ondra je veselý chlapík, svou nadváhu získal špatným přístupem k životosprávě. Jí velmi nepravidelně, pracuje venku v lese, je zemědělcem a hospodářem. „Přes den není čas jíst, takže když si večer sednu k televizi a mám klid, konečně se najím. Jenže pak ještě uzobávám a jím další věci pozdě večer. Štve mě to a chci s tím něco dělat,“ upřesňuje Ondra.
Ondrovi s jídelníčkem pomůže jeho žena Klárka, takže bude mít velkou podporu i doma. To se velmi cení, určitě mu to pomůže při náročném pracovním dni, když bude mít předem připravené jídlo a nebude mít přes den hlad.
Ondrovi jsme při focení v Praze předali nízkosacharidová jídla KetoMix na první měsíc a návod, jak dietu správně držet. Všechno ostatní už bude na jeho vůli. Držíme mu place a věříme, že to s pomocí Klárky zvládne!

Těšíme se na jeho úspěchy, o které se s vámi podělíme. Pokud i vy bojujete s nechtěnými kily, váháte a nevíte, jak se jich zbavit, mohou být naše proměny zajímavou inspirací.
Všechny příběhy najdete ve speciálu https://zena-in.cz/clanky/podobne/proteinova-dieta.

Naše články:

Reklama