Míša se díky své nadváze necítí dobře a moc ráda by byla v lepší kondici. Jelikož pracuje jako sanitářka v lékárně a k tomu ještě studuje, nezbývá už jí moc času na sebe. Kvůli rekonstrukci, kterou se svým partnerem realizují, zatím nemá zázemí v podobě plně funkční kuchyně. S tím souvisí nepravidelný přísun jídla a nezdravý jídelníček, který Míša vidí jako důvod své nadváhy.

63f357af65f6cobrazek.jpg
Foto: Se souhlasem Míši. Michal Protivanský

Přiznává, že si často vychutnává „rychlá a kalorická jídla“ a také že má ráda sladké. Bohužel v práci nemá moc času na to se najíst a je často ve stresu. Bývá také velmi unavená a špatně spí. To se jí pak promítá do celkového příjmu potravin a výdeje energie.

Velmi ráda by se svou nadváhou něco udělala. Od našeho projektu si slibuje, že bude pravidelně přes den a večer jíst menší porce a že nebude řešit zahánění hladu tím, co jí zrovna padne pod ruku. Ráda by zhubla ideálně co nejvíce se povede. Svou ideální postavu vidí o 40 kg lehčí.

Míša již dostala od naší redakce balíček jídel a produktů KetoMix na první měsíc a návod, jak dietu správně držet. Všechno ostatní už bude na její vůli. Míša má velkou motivaci, v jejím hubnutí ji bude podporovat i její partner. Těšíme se na její úspěchy a přejeme jí, aby byla spokojená.

Míša si myslí, že má „problematické partie“ kolem břicha, zadek a nohy. Břicho jí ale trápí ze všeho nejvíce. Velmi intenzivně vnímá, jak jí její nadváha omezuje a chce to změnit. Přiznává, že nad jídlem dříve nepřemýšlela, jedla spíše nezdravě a že v tom bude také příčina nárůstu kil navíc. Míša nyní potřebuje velkou změnu v jídelníčku a my jí s tím pomůžeme.

Míša je velmi milá a pozitivní. Jsme si jistí, že se jí určitě povede zhubnout tak, jak si sama přeje. Těšíme se, jak její příběh bude pokračovat a jaké úspěchy na ní čekají. O tom všem vám dáme vědět.

Pokud i vy bojujete s nechtěnými kily, váháte a nevíte, jak se jich zbavit, mohou pro vás být naše proměny zajímavou inspirací.

Michaela

63f356ffd08a3obrazek.jpg
Foto: Se souhlasem Míši. Michal Protivanský

  • Věk: 25 let
  • Váha: 116 kg
  • Výška: 170 cm
  • Ráda by zhubla 20 kg a více

Míša je velmi milá a pozitivní, myslíme si, že se jí určitě povede zhubnout, jak si sama přeje. Těšíme se, jak její příběh bude pokračovat a jaké úspěchy na ní čekají. O tom všem vám dáme vědět.

Těšíme se na její úspěchy, o které se s vámi podělíme. Pokud i vy bojujete s nechtěnými kily, váháte a nevíte, jak se jich zbavit, mohou být naše proměny zajímavou inspirací.

Všechny příběhy najdete ve speciálu.