Těhotenství a následný čas strávený s dětmi doma ovlivnilo váhu maminky Miroslavy.  Moc potěšilo, že byla vybrána mezi čtveřici žen, které budou společně bojovat se svou váhou a vzájemně se podporovat. Byl to pro ni impuls pro změnu a jde o toho s velkým odhodláním.

63f351639298bobrazek.jpg

Sama přiznává, že sport není její oblíbený koníček a je proto ráda, že může zkusit hubnout i bez namáhavého cvičení, na které ani nemá čas. Za velký benefit také považuje to, že na hubnutí má jasně vymezený čas, který je navíc relativně krátký.

Miroslava si přeje zhubnou zhruba 15 kilo a my si myslíme, že je tento cíl rozhodně reálný.

Kde je v jejím stravování chyba? Mirka ví, že jí nepravidelně a někdy sáhne po nezdravých potravinách. Největší problém ale Mirka vidí v neustálém dojídání po svých dětech, což mnohé z nás znají. Jídlo zkrátka nechce vyhazovat, a tak se její porce často zdvojnásobí. Další slabinou je nedostatečný pitný režim.

Mirka již dostala od naší redakce balíček jídel a produktů KetoMix na první měsíc a návod, jak dietu správně držet. Všechno ostatní už bude na ní a její vůli, o které ale nepochybujeme. Přesvědčila nás  ostatně už na focení, kam ji doprovodila celá rodina.

Za své nejproblémovější partie považuje podbřišek a těší se, až ho nebude muset maskovat oblečením. Vzhled není ale jediný důvod. Mladá maminka si také uvědomuje, že zhubnutím pomůže jejím zádům a obecně svému zdraví. Mirce budeme držet palce a vy jistě také.

Miroslava

63f352758400fobrazek.jpg

  • Věk: 30
  • Váha: 92 kg
  • Výška: 164 cm
  • Ráda by zhubla: 15 kg

Těšíme se na její úspěchy, o které se s vámi podělíme. Pokud i vy bojujete s nechtěnými kily, váháte a nevíte, jak se jich zbavit, mohou být naše proměny zajímavou inspirací.

Všechny příběhy najdete ve speciálu.