I přes tento výdej energie měla problémy s kilogramy, které ji trápily, a to zejména v oblasti břicha. Bylo jasné, že musí změnit jídelníček, aby se jich zbavila. Jak je na tom nyní, po dvou měsících, kdy prošla naším projektem spojeným s hubnutím?

Marie se cítí skvěle. Zhubla devět kilo a je to na ní hezky vidět.
mar1.jpg
Foto: Se souhlasem paní Marie. Michal Protivanský

Marušku jsme představili v tomto článku Proměny s hubnutím: Maruška je velmi aktivní, ale vůbec se nemůže zbavit kil, které jí vadí.

Jak na tom byla Marie po 4 týdnech? Více v našem článku:

Proměny s hubnutím: Maruška je nadšená, po čtyřech týdnech zhubla sedm kilo a těší se, jak zmizí další

S radostí jsme sledovali její úspěchy, protože někdy i přes pravidelný pohyb s kilogramy, které máte navíc, nehnete. Je inspirací pro ty z vás, které to máte podobně.

Jaké má Marie výsledky po 8 týdnech našeho projektu?

Marie

  • Věk: 56 let
  • Původní váha: 79 kg
  • Výška: 160 cm
  • Během projektu zhubla 9 kg a nabrala 1,5 kg svalové hmoty díky svým aktivitám

Jak se vám líbil projekt s hubnutím, kterého jste se s námi zúčastnila?
Líbil se mi, motivoval mě ke změnám, které mi vyhovují. Také jsem zhubla, což mě velmi těší a cítím se lépe.

Kolik jste za dobu 8 týdnů zhubla? Máte přehled i o snížení centimetrů v pase nebo na jiných partiích?
Zhubla jsem asi 9 kg, mám velkou radost. Úbytek cítím v oblasti břicha, ale také v zádech a na rukou. Nohy mám hodně posílené z pravidelné chůze, takže tam jsou spíš vidět svaly. Cítím se lépe zejména při pohybu, je to znát, že už nemám kila navíc, které jsem chtěla shodit.

Změnila se i vaše konfekční velikost? 
Změnila se mi určitě, cítím zejména na břiše, jak mi je všechno volné. Až otevřou obchody, tak zjistím, o kolik velikostí mám méně.
mar2.jpg
Foto: Se souhlasem paní Marie. Michal Protivanský

Těšíte se na nové oblečení, které si koupíte? 
Ano, už aby to bylo.

Jak probíhalo vaše hubnutí, kolik týdnů jste byla ve fázi F1 a kolik ve fázi F2?
Ve fázi F1 jsem byla necelý měsíc.

Měla jste někdy hlad? Trápily vás chutě?
Měla jsem oblíbené spíš ty slané produkty KetoMix než ty sladké – třeba kaše, ty jsem moc nejedla. Svačinky v podobě tyčinek, polévky nebo palačinky, to mi velmi chutnalo. Tyčinky, zejména ty čokoládové jsou skvělé na „zahnání“ chutí. Mám je raději než klasickou čokoládu.

Co vám projekt dal, jaké změny na sobě pozorujete? 
Hlavně jsem zhubla kolem pasu, a to jsem chtěla, takže jsem spokojená. Naučila jsem se jíst menší porce a upravila jsem pitný režim. Když jdu na svou vycházku, mám s sebou většinou svačinu v podobě KetoMix čokoládové tyčinky, je velmi chutná a zasytí mě. V práci si dám polévku, pryč jsou doby, kdy jsem měla jako „rychlojídlo“ chlebíčky z lahůdek.

Chcete ještě pokračovat v hubnutí nebo v úpravě jídelníčku v dalších měsících? 
Určitě si budu jídelníček hlídat a nebudu se přejídat. Chci si váhu udržet, protože mě těší, jak jsem zhubla. Také okolí si toho všímá, a to mě dělá radost.
mar3.jpg
Foto: Se souhlasem paní Marie. Michal Protivanský

Doporučila byste hubnutí s touto proteinovou dietou i ostatním čtenářkám a čtenářům? Co byste jim vzkázala?
Vždy je čas na to začít se sebou něco dělat. Sportovat, upravit jídelníček, být aktivní. Věk v tom nehraje roli. Stačí chtít. Je dobré mít ze sebe dobrý pocit. Jak vidíte na váze, že kila ubývají, krásně vás to „nakopne“. Myslím, že kdybych tolik nesportovala, zhubla bych u tohoto typu diety víc.

Maruška je velmi aktivní žena. Spolu se změnami v jídelníčku nezapomíná na každodenní pohyb, na který je zvyklá. Měla v plánu zhubnout 10 Kg, což se jí v podstatě povedlo. Dostala od redakce nízkosacharidová jídla KetoMix a návod, jak dietu správně držet. Máme radost, že je spokojená a přejeme jí mnoho zdolaných kilometrů. Za duben jich Marie ušla přes 200, to je opravdu krásný výkon! 

Všechny aktuální příběhy najdete v našem speciálu na této stránce

Naše články:

Reklama