Marie

  • Věk: 56 let
  • Aktuální váha: 79 kg
  • Výška: 160 cm
  • Ráda by zhubla 10 -15 kg

Maruška má ráda mnoho koníčků. Patří mezi ně láska ke zvířatům a sport. Dlouhodobě má ráda terénní běh, ale jak se nám svěřila, ještě raději má poslední dobou trekové hole pro nordic walking túry. Je schopná vyrazit na výlet a ujít v pohodě i 30 km za den. Od začátku ledna si navíc plní své předsevzetí a ujde každý den 10 000 kroků. I když nevypadá, že má nadváhu, cítí velký problém v partiích břicha. Ráda vaří a miluje dobré jídlo a pití. I když má velký výdej energie a hodně se hýbe, její váha je stále stejná. To ji motivovalo k tomu, že se přihlásila do našeho projektu.

Začala jsem pravidelně běhat asi tak v roce 2018 a to za účelem, abych si zvedla kondici a abych taky zhubla. V té době jsem vážila cca 78 kilo. Bohužel, i když si myslím, že mám od té doby pohybu dost, za loňský rok mám zaznamenáno 431 naběhaných km v běhu a 556 km chůze, váha plus minus zůstává stejná. Tak jsem se občas snažila řešit snížení váhy správným stravováním (malé porce, 6x denně, pitný režim) ale zase bez efektu (asi jídlo nebylo komplexní, i když jsem se snažila dbát na složení stravy). A tak vlastně, i přes dostatek pohybu přešlapuji na místě.
I dnes na začátku roku 2021 mám lepší fyzickou kondici, ale s váhou jsem na tom + - stejně. Proto bych chtěla vyzkoušet program pod vedením odborníků, abych zjistila, co dělám špatně“, řekla nám sympatická Marie. 

Paní Marii jsme při focení v Praze předali nízkosacharidové potravinová jídla KetoMix na první měsíc a návod, jak dietu správně držet. Všechno ostatní už bude na její vůli. Má motivaci a to je pro úspěch důležité.

Těšíme se na její úspěchy, o které se s vámi podělíme. Pokud i vy bojujete s nechtěnými kily, váháte a nevíte, jak se jich zbavit, mohou být naše proměny zajímavou inspirací.
Všechny příběhy najdete ve speciálu https://zena-in.cz/clanky/podobne/proteinova-dieta.

Naše články:

Reklama