Jaký je příběh Markéty? Proč chce zhubnout?

62a9c1df17d77obrazek.png
Foto: Se souhlasem paní Markéty. Michal Protivanský

Markéta své problémové partie vidí především kolem břicha. Myslí si, že ostatní části těla nejsou až tak problematické, ale že její tuk se kumuluje právě v partiích kolem bříška. Moc si přeje, aby se právě toto změnilo.

Přiznává, že její problém v přibírání je stres, v tomto období je schopná nabrat větší váhu, než když je v pohodě a v klidu. Náročné období, které ji zatížilo, začalo asi před 4 roky, kdy měla velké zdravotní problémy, dokonce se nemohla hýbat. Brala hodně léků, otékala po nich a tělo zadržovalo vodu. Dneska je situace jiná, Markéta je v pohodě a chce pro sebe něco dělat a zhubnout, aby měla lepší fyzickou kondici a mohla lépe zvládat náročné situace.

Markétu baví plavání a ráda chodí na procházky. Má dvě děti a rodinné zázemí. Jako svůj malý hřích uvádí čokoládu, kterou miluje.

Markéta:

62a9c072e1ccaobrazek.png
Foto: Se souhlasem paní Markéty. Michal Protivanský

  • Věk: 37 let
  • Váha: 85 kg
  • Výška: 165 cm
  • Ráda by zhubla 20 – 30 kg

Myslíme si, že Markéta je odhodlaná vystoupit ze své komfortní zóny a nechat se vyfotit a veřejně sdílet průběh hubnutí. Má velkou motivaci, chce mít pevnější tělo, zejména kolem břicha, a těší se na to. My jí s tím rádi pomůžeme, stejně tak ji podpoří i další parťačky z našeho oblíbeného projektu. Držíme jí palce a těšíme se na její proměnu.

Markéta v rámci našeho projektu s hubnutím nyní získala od redakce balíček jídel a produktů KetoMix na první měsíc a návod, jak dietu správně držet. Všechno ostatní už bude na její vůli. Fandíme jí a budeme mít velkou radost, že se jí to povede.

Těšíme se na její úspěchy, o které se s vámi podělíme. Pokud i vy bojujete s nechtěnými kily, váháte a nevíte, jak se jich zbavit, mohou být naše proměny zajímavou inspirací.

Všechny příběhy najdete ve speciálu.
 

Reklama