Pro Dádu není boj s kily ničím novým. Při prvním těhotenství a v době po porodu nabrala dost kil, ale díky své vůli dokázala zhubnout 18 kg. Bohužel nyní, po druhém porodu, a i díky nesprávné skladbě jídla má opět nadváhu a chce s ní něco dělat. Proto se přihlásila do naší výzvy s hubnutím.

Dáda nám do přihlašovacího dotazníku napsala: „Moc si přeji zhubnout a už se nechci stydět za své tělo. Chci něco v životě dokázat a být na sebe hrdá. Potřebuji více energie pro své děti a rodinu a také nechci trpět s bolestmi zad, které teď mám na denním pořádku. Nemám žádné sebevědomí, a to bych chtěla změnit. Před těhotenstvím jsem měla celkem normální váhu, po porodu mi zůstalo celých 30kg navíc. Je to pro mě opravdu těžké, protože se v tomto těle necítím dobře.“

Dáda

616d639a501adobrazek.png
Foto: Se souhlasem paní Dády. Michal Protivanský

  • Věk: 28 let
  • Aktuální váha: 99 kg
  • Výška: 161 cm
  • Ráda by zhubla 20 - 30 kg

Dáda je velmi sympatická mladá maminka. Problém s nabíráním kil vidí ve své skladbě jídla. Má moc ráda pečivo a také sladké. Navíc jí velké porce. To chce ale změnit a je velmi odhodlaná. Necítí se dobře, špatně se jí dýchá a chce vypadat lépe. To je pro Dádu velmi motivační. Jak sama říká „Jsem odhodlaná a připravená na změnu“. My jí s tím rádi pomůžeme, stejně tak i zbytek party se stejným odhodláním.

kaka.jpg
Foto: Se souhlasem paní Dády. Michal Protivanský

Dáda v rámci našeho projektu s hubnutím získala od naší redakce nízkosacharidová jídla KetoMix na první měsíc a návod, jak dietu správně držet. Všechno ostatní už bude na její vůli. Na Dádě je vidět, jak moc si přeje zhubnout, držíme jí palce a těšíme se na její průběžné výsledky a na finální proměnu.

O její úspěchy se s vámi podělíme. Pokud i vy bojujete s nechtěnými kily, váháte a nevíte, jak se jich zbavit, mohou být naše proměny zajímavou inspirací.

Všechny příběhy najdete ve speciálu.

Reklama