Lenku jsme představili v tomto článku: Proměny s hubnutím: Lenka P. by ráda zhubla 20 – 30 kilo, chce být atraktivnější a cítit se lépe

Lenka P.

618e32747015ds.jpg

  • Věk: 42 let
  • Aktuální váha: 143 kg
  • Výška: 173 cm
  • Ráda by zhubla 25-30 kg

Jak je na tom Lenka po 4 týdnech hubnutí?

Před měsícem jste dostala od redakce nízkosacharidové produkty KetoMix, jak jste s nimi spokojená?
S produkty KetoMix jsem spokojená. Vyhovují mi spíše slané pokrmy. Ačkoliv mám ráda sladké, tak sladké produkty jsou na mě moc sladké. Velkou výhodou je rychlá a nenáročná příprava. Proto si většinu jídel zvládnu připravit i v práci, přesto, že tam nemáme k dispozici vařič.

V jaké fázi hubnutí nyní jste? Stále v F1 nebo již v F2?
Stále zůstávám v první fázi.

sas.jpgUpravil se vám pitný režim?
Než jsem začala s KetoMix dietou, pila jsem velmi málo. V současné době vypiji minimálně 2 litry tekutin za den. Hodně mi k tomu pomáhá KetoMix sirup, který si přidávám do vody.

Inspirovala jste se v přípravě jídel i nějakými recepty? Jakými?
Inspiraci k vaření jsem našla na stránkách KetoMix a také na Facebookové stránce. V současné době si připravuji hlavně polévky, např. pórkovou, houbovou (z hlívy ústřičné) nebo si často dělám omelety se zeleninou. Vyzkoušela jsem proteinové housky, ty zachutnaly hlavně mým dětem. Těším se, že ochutnám proteinový perník, a jsem už zvědavá, jestli mi bude také chutnat.

Jak jste na tom nyní s váhou? Kolik se vám podařilo zhubnout?
Do dnešního dne jsem zhubla cca 7 kg. Díky tomu, že dodržuji pitný režim, nemám někdy odpoledne hlad, a tak se mi stane, že vynechám odpolední svačinu nebo ji nahradím pouze zeleninou. Vím, že to není správně, ale žaludek mám bohužel plný vody a nemám tak hlad ani chuť na jídlo. Ale snažím se teď vrátit zpět k doporučenému režimu 5ti KetoMix jídel denně.

Měříte si i úbytky v cm? 
Úbytky si měřím pravidelně po týdnu – zapisuji si je do tabulky, ta je součástí dietního plánu, který jsem obdržela v první zásilce. V problémových partiích mi ubylo zhruba 5-6 cm.

Jak vaši změnu jídelníčku a postavy vnímá vaše okolí, jaké jsou jejich reakce? 
Moje okolí mě podporuje a říkají, že už změny začínají být na mé postavě znát. Jejich reakce jsou vesměs kladné, a to mi dodává energii a posiluje to mou vůli vydržet a dál se snažit hubnout.

Máte před sebou ještě další 4 týdny hubnutí, čeho si přejete v tomto období dosáhnout? 
V dalších 4 týdnech bych se chtěla vrátit k režimu 5ti jídel KetoMix, abych ještě zhubla. Stále nejsem se svou váhou spokojená. Je mi jasné, že za 8 týdnů nemůžu čekat zázraky, ale věřím, že tato změna bude tím správným začátkem k novému způsobu stravování.

Vnímáte své změny pozitivně? Na co se těšíte?
Změny na sobě vnímám velmi pozitivně. Motivují mě úbytky centimetrů a hlavně příznivé reakce okolí. Už se při rychlejší chůzi tolik nezadýchávám a nedělá mi ani takový problém chůze do schodů. Těším se a pevně doufám, že i po skončení druhého měsíce se mi podaří setrvat v nastaveném režimu a nevrátit se k tomu dřívějšímu.

Moc děkujeme za odpovědi a držíme Lence palce na její cestě za měnou.

Podaří se jí zhubnout kila, které nechce? Šanci rozhodně má!

Lenka nám do přihlašovacího dotazníku napsala: „Od dospívání mám problémy s váhou, kterou se mi nedaří snížit. Jsem matkou skoro 8letých dvojčat a byla bych ráda, aby se za mě nemuseli stydět. A chtěla bych být atraktivní pro svého přítele. Gynekoložka mi doporučila bandáž žaludku, ale já bych nejdříve chtěla zkusit méně drastickou metodu hubnutí.

Pokud i vy bojujete s nechtěnými kily, váháte a nevíte, jak se jich zbavit, mohou být naše proměny zajímavou inspirací.

Všechny příběhy, i ty, které jsou již úspěšně skončené, najdete v našem speciálu.

Naše články:

Reklama