Podaří se jí zhubnout dvacet až třicet kilo? Šanci rozhodně má! Už teď se těšíme, jak se jí to povede.

Lenka nám do přihlašovacího dotazníku napsala: „Od dospívání mám problémy s váhou, kterou se mi nedaří snížit. Jsem matkou skoro 8letých dvojčat a byla bych ráda, aby se za mě nemuseli stydět. A chtěla bych být atraktivní pro svého přítele. Gynekoložka mi doporučila bandáž žaludku, ale já bych nejdříve chtěla zkusit méně drastickou metodu hubnutí.“

Lenka P.

616d5c259f881obrazek.png
Foto: Se souhlasem paní Lenky. Michal Protivanský

  • Věk: 42 let
  • Aktuální váha: 143 kg
  • Výška: 173 cm
  • Ráda by zhubla 25 - 30 kg

Lenka chce zhubnout nejen kvůli svým dvojčatům, která chodí na základní školu, ale také chce být atraktivnější pro svého partnera. Pokud není v práci, tak se všechen její volný čas točí kolem dvojčat. Energii, kterou potřebuje dohání konzumováním sladkých jídel, která jí chutnají. Navíc má špatný pitný režim a jak přiznává, jí velmi nepravidelně. Když je doma nebo v zaměstnání, nepřinutí se udělat si jídlo.

sas.jpg
Foto: Se souhlasem paní Lenky. Michal Protivanský

Nejvíc jí trápí partie kolem břicha, ale chce zhubnout všude. Určitě se jí snížení váhy promítne i do zdraví, zlepší se jí její kondice, což si moc přeje. S tím jí rádi pomůžeme! Je to nyní na ní, jak se jí to povede a my jí určitě věříme. Stejně tak i ostatní čtyři parťáci a parťačky z hubnoucího týmu.
Lenka P. v rámci našeho projektu s hubnutím získala nízkosacharidová jídla KetoMix na první měsíc a návod, jak dietu správně držet. Všechno ostatní už bude na její vůli. Těší se na změnu, chce být štíhlejší a má motivaci. Věříme, že se jí to povede!

Těšíme se na její úspěchy, o které se s vámi podělíme. Pokud i vy bojujete s nechtěnými kily, váháte a nevíte, jak se jich zbavit, mohou být naše proměny zajímavou inspirací.

Všechny příběhy najdete ve speciálu.

Reklama