První parťačkou v projektu „proměny s hubnutím“ je velmi milá paní Lenka. Protože máme v projektu dvě Lenky, musíme každou z nich odlišit písmenem, na které začíná jejich příjmení.

Lenka M. je z Moravy, na focení přijela až z Nového Jičína. Je velmi sympatická a těší se, že se díky vzájemné podpoře parťáků a našich čtenářek dostane na váhu, kterou by si přála. Je odhodlaná a my se těšíme na její úspěch.

Lenka M.

616d5afa0bdb6obrazek.png
Foto: Se souhlasem paní Lenky. Michal Protivanský

  • Věk: 57 let
  • Aktuální váha: 87 kg
  • Výška: 158 cm
  • Ráda by zhubla 10 kg

Lenka měla z toho, že jsme jí vybrali do proměny radost. Těší se, že díky změně jídelníčku půjdou její kila dolů. Jako chybu vidí to, že její stravování není vyvážené, přes den jí velmi málo a pak chybějící jídlo kompenzuje večer. Dělá v administrativě a přes den si nevyšetří čas na oběd, takže se v poledne nenají.

To, jak jí kila navíc limitují vidí i na ztíženém dýchání při chůzi. Dřív hodně cvičila, byla aktivnější a moc ráda by se k tomu zase vrátila. Proto chce změnu, se kterou jí rádi pomůžeme.
„Několikrát jsem se snažila zhubnout nechtěná kila, ale nevydržela jsem to. To byl důvod, proč jsem se přihlásila do této proměny. Potřebuji, abych měla motivaci a tu v týmu ostatních parťáků určitě najdu. Už ten pocit, že je nás pět na stejné lodi je pro mě velmi povzbuzující. Věřím tomu, že to dotáhnu do úspěšného konce. A je to výzva i pro mne i mé zdraví,“  řekla nám Lenka.

lele.jpg
Foto: Se souhlasem paní Lenky. Michal Protivanský

Lenka má tři děti a malou vnučku, která jí dělá radost. Baví jí focení a cestování, občas plete a háčkuje.
Lenka M. v rámci našeho projektu s hubnutím získala nízkosacharidová jídla KetoMix na první měsíc a návod, jak dietu správně držet. Všechno ostatní už bude na její vůli. Těší se na změnu, chce být štíhlejší a má motivaci. Věříme, že se jí to povede!

Těšíme se na její úspěchy, o které se s vámi podělíme. Pokud i vy bojujete s nechtěnými kily, váháte a nevíte, jak se jich zbavit, mohou být naše proměny zajímavou inspirací.

Všechny příběhy najdete ve speciálu.

Reklama