Jaký je příběh Lenky? Proč chce zhubnout?

62a9ba800b7aeobrazek.jpg
Foto: Se souhlasem paní Lenky. Michal Protivanský

Lenka by moc ráda zhubla alespoň 15 kg, jako nejvíc problémové partie vnímá tykolem břicha. Za posledních 5 let postupně nabírala kilogramy, které jí nyní vadí. Postupně odkládala oblečení, protože jí bylo malé a musela si kupovat větší velikosti. To se nelíbí žádné ženě. Počátek této změny vidí v době, kdy změnila zaměstnání a začala pracovat na směny. Bohužel při práci má velmi málo času na svačiny nebo oběd. Během deseti minutové pauzy musí zvládnout svačinu nebo během dvaceti minut se v klidu naobědvat. A to i s chůzí do jídelny. Jak sama přiznává, jedla nepravidelně a když už se k jídlu dostala, musela vše sníst velmi rychle. Vše probíhalo v poklusu, ve stresu a v časové tísni.

Lenka by se ráda cítila lépe, chtěla by více sportovat, nyní s nadváhou se zadýchává. Má velkou motivaci, moc ráda by zase nosila oblečení v menších velikostech.

Lenka:

62a9bba2c6847obrazek.jpg
Foto: Se souhlasem paní Lenky. Michal Protivanský

  • Věk: 58 let
  • Váha: 85 kg
  • Výška: 165 cm
  • Chtěla by zhubnout 15 kg

Lenka v rámci našeho projektu s hubnutím získala od redakce balíček jídel a produktů KetoMix na první měsíc a návod, jak dietu správně držet. Všechno ostatní už bude na její vůli. Lenka je sympatická a plná energie, budeme moc rádi, když se jí podaří splnit si svůj vysněný cíl. O všechno se s vámi podělíme, o jejím průběhu hubnutí vás budeme informovat.

Lenky příběh může být inspirací i pro vás. Pokud i vy bojujete s nechtěnými kily, váháte a nevíte, jak se jich zbavit, sledujte, jak to dokázaly naše parťačky.

Všechny příběhy najdete ve speciálu.