Proto vám rádi představíme pět parťáků, které jsme vybrali do aktuálního projektu spojeného s hubnutím. Čtyři ženy a jeden muž, to je skupinka odvážlivců, kteří se vám svěří se svým trápením v podobě nadváhy. Mají dva měsíce na to, aby s námi zhubli díky speciálnímu jídelníčku svá nechtěná kila. Jak se jim to povede, uvidíme brzy.

Jako prvním vám představíme Lenku, která je z východních Čech a pracuje jako sociální pracovnice v okresním městě Chrudim.

Lenka

  • Věk: 36 let
  • Aktuální váha: 115 kg
  • Výška: 175 cm
  • Ráda by zhubla 20 kg

V minulosti jsem vyzkoušela mnoho diet, mnohdy úspěšně, ale po čase se to vrátilo opět zpátky. Proto jsem si v listopadu loňského roku řekla, že už dál takto žít nechci, mám hodně aktivního syna a chtěla bych s ním dělat spoustu věcí, ve kterých mě moje váha dost omezuje. Uvědomila jsem si, že už nechci hubnout pro někoho, ale hlavně pro sebe, abych se nemusela bát podívat do zrcadla, byla na sebe pyšná, že to dokážu, i když mám ve svém okolí spíše skeptiky. Skladbu jídelníčku jsem změnila již od začátku prosince, moje výchozí váha byla asi 125 kg. I když byly Vánoce a já jsem občas hřešila, povedlo se mi zhubnout do dnešních dní 10 kg. Dodalo mi to motivaci a chci pokračovat dál“, napsala nám Lenka do přihlašovacího dotazníku.

Má ráda divadlo, kino, výlety, hodně se věnuje svému předškolnímu dítěti. Bohužel nyní na její koníčky není doba, takže se těší na rozvolnění opatření, jako my všichni ostatní.

Lenka se naučila jíst malé porce a pravidelnost, to je základem jejího úbytku váhy od prosince. Chce ale zhubnout ideálně o 20 kg a my jí s tím v rámci našeho projektu pomůžeme. Chce se cítit lépe, chce mít hezčí postavu a dobrý pocit sama ze sebe, že se jí povedlo zhubnout. Lenka dostala při osobním setkání, když jsme ji fotili, nízkosacharidová jídla KetoMix a návod, jak dietu správně držet. Všechno ostatní už bude na jejich vůli. Jsme moc zvědaví na její proměnu!

Těšíme se na její úspěchy, o které se s vámi podělíme. Pokud i vy bojujete s nechtěnými kily, váháte a nevíte, jak se jich zbavit, mohou být naše proměny zajímavou inspirací.
Všechny příběhy najdete ve speciálu https://zena-in.cz/clanky/podobne/proteinova-dieta.

Naše články:

Reklama