Co nám Jolana napsala, proč se přihlásila do našeho projektu s hubnutím?
„Již delší dobu se snažím zhubnout. Zatím nikdy se mi to nepovedlo. Proto bych se ráda zapojila do projektu s Žena-in“.

Jolana měla ještě před nedávnem 75 kg, ale upravila v jídelníčku přílohy, což její váze prospělo a nyní má 67 kg. I to je ale na její malou výšku dost. Jak sama uvádí „Vadí mi, že jsem malá, tlustá a mám problém s oblečením. Když si jdu koupit něco na sebe, moje výška rozhodně není kompatibilní se šířkou. Malé věci na mou postavu jsou mi moc malé a když si koupím něco so odpovídá šířce, je mi to pak dlouhé, prostě je to problém“.

620520bc7f527obrazek.jpg

Jako stravovací chybu přiznává nedostatečný příjem tekutin a pak má velmi ráda sladké moučníky. „Ujíždím na sladkém. Koláče, dortíky, moučníky…to je moje vášeň“, nám Jolana při setkání popsala chyby, které jí zvedají váhu. Teď ví, že se jich bude muset vzdát a do budoucna zkusí odlehčené recepty na moučníky s přírodními sladidly, která jsou jiné než klasický cukr. Určitě bude úspěšná, zdravých receptů, které řeší sladké chutě je velmi mnoho.

Jolana

62052019bc5c0obrazek.jpg

  • Věk: 54 let
  • Váha: 67 kg
  • Výška: 150 cm
  • Ráda by zhubla aspoň 10 kg

Jolana ráda cestuje a má ráda procházky. Chce zhubnout a my jí držíme palce. Určitě jí podržíme, stejně tak jako ostatní parťáci.

Jolana v rámci našeho projektu s hubnutím získala od redakce balíček jídel a produktů KetoMix na první měsíc a návod, jak dietu správně držet. Všechno ostatní už bude na její vůli. Přeje si se zbavit nechtěných kil a těší se na změnu, chce být štíhlejší a pevnější. Věříme, že se jí to povede!

Těšíme se na její úspěchy, o které se s vámi podělíme. Pokud i vy bojujete s nechtěnými kily, váháte a nevíte, jak se jich zbavit, mohou být naše proměny zajímavou inspirací.

Všechny příběhy najdete ve speciálu.