Jolanu jsme představili v tomto článku: Proměny s hubnutím: Jolanu trápí, že je malá a má nadváhu, kterou nechce. Podaří se jí zbavit nechtěných 10 kilogramů?

Jak na tom byla Jolana v polovině dvouměsíčního projektu?

Projekt s hubnutím: Jolana za 4 týdny zhubla 6,5 kg, přeje si ještě dalších 6 do konce projektu

Co nám Jolana napsala, proč se přihlásila do našeho projektu s hubnutím?

„Již delší dobu se snažím zhubnout. Zatím nikdy se mi to nepovedlo. Proto bych se ráda zapojila do projektu s Žena-in“.

Jolana měla ještě před začátkem projektu 75 kg, ale upravila v jídelníčku přílohy, což její váze prospělo a při startu projektu měla 67 kg. I to je ale bylo její malou výšku dost. Nyní, po osmi týdnech, kdy dostala od redakce balíček jídel a produktů KetoMix na dva měsíce je velmi spokojená. Povedlo se jí zhubnout devět kilo a to jí velmi těší.

Cítí se skvěle, úbytek je na ní hodně znát. Přiznává, že se cítí lépe i zdravotně – je lehčí, nezadýchává se do schodů jako před zhubnutím, doběhne tramvaj. Vnímá to jako velmi pozitivní změnu.

Jolanu jsme při závěrečném focení vyzpovídali, na focení si vzala stejné oblečení, aby byl dobře vidět rozdíl shozených kilogramů.

Jolana si měřila také úbytky v cm. Jak se jí míry změnily: Prsa 102 - 95 cm, paže 31 – 28 cm, pas 93 – 85 cm, boky 110 – 94 cm, stehna 62 – 55 cm, lýtka 40 – 37 cm.

Jolana:
 blobid0.jpg
Foto: Se souhlasem paní Jolany. Michal Protivanský

  • Věk: 54 let
  • Váha na začátku projektu 67 kg, po ukončení 58 kg
  • Výška: 150 cm
  • Celkem za 2 měsíce v rámci našeho projektu zhubla 9 Kg

Jolanu jsme při závěrečném focení ještě vyzpovídali:

Jak se nyní cítíte?
Je to hodně znát, že jsem zhubla a cítím se lépe než před osmi týdny. Lépe se mi dýchá. Dříve jsem si při chůzi do schodů musela v našem domě dělat pauzu v půli cesty, ale nyní to vyjdu bez zadýchání.

Jak dlouho jste byla ve fázi F1 a F2?
Byla jsem osm týdnů v F1.
 
Měla jste někdy hlad nebo vás trápily chutě?
Jídla, která jsem jedla mi vyhovovala, všechno mi chutnalo. Možná jen jeden druh polévky ne. Ale moc mi chutnaly palačinky a omelety, dávala jsem si do nich nějakou chutnou náplň – třeba žampiony, celer. Koupila jsem si horkovzdušnou fritézu, kde se upravují jídla bez tuku. Ta mi velmi vyhovuje, protože jídlo takto upravené je zdravější. Líbí se mi na KetoMix pestrost jídel, ze kterých si můžu vybrat. Ne každému sedne všechno, proto je dobrá možnost výběru a volby.

2.jpg
Foto: Se souhlasem paní Jolany. Michal Protivanský

Koupila jste si už něco na sebe?
Jasně, koupila. Kalhoty mám o číslo menší a pásek je mi volný. Musela jsem si koupit i novou podprsenku, protože se mi zmenšil obvod o 10 cm. Nyní mám z 85 cm nově 75 cm. Na zádech je vidět, jak mi šla nechtěná kila krásně dolů.

Jak změnu postavy vnímá vaše okolí?
Někdo mě podpořil, někdo mě lákal na jídla, která jsem nechtěla jíst. Ale nedala jsem se. Kamarádky mě oceňují, mám z toho radost. Celou dobu jsem měla oporu ve svém muži, který mě podporoval.

Co byste vzkázala našim čtenářkám, které sledují váš příběh a také hledají inspiraci a sílu udělat něco se svou nadváhou?
Na našich proměnách je vidět, je to funguje. Nemusí mít žádné obavy, neměla jsem hlad, ani chutě, kila šla krásně dolů.

Máme radost, jak se Jolaně povedlo zhubnout. Dneska ví, jak jíst zdravěji a že je třeba jíst menší porce a dodržovat pitný režim.

626f9f91574d6obrazek.jpg
Foto: Se souhlasem paní Jolany. Michal Protivanský

Všechny příběhy najdete v našem speciálu: https://zena-in.cz/clanky/podobne/promeny-s-hubnutim