Jako prvního vám chceme představit Ivana, který hodně sportuje a vadí mu kila navíc:
5f118eee60c8cobrazek.png

  • Věk: 56 let
  • Nynější váha: 95 kg
  • Výška: 176 cm
  • Rád by zhubnul 10 – 15 kg

Jak jste na tom se svou postavou teď? Jak se v této hmotnosti cítíte?
5f118ef9c602aobrazek.pngNyní mám 95 kilo. Dlouhodobě jsem se snažil váhu snížit jak z důvodů zdravotních, tak i estetických, ale výsledek byl plus mínus 2 kilogramy a stagnace. A to i když jsem se věnoval různým formám cvičení a sportu. V mojí váze by se asi nikdo necítil dobře, je to už jenom krůček, a je tu metrák.

Proč jste se přihlásil do našeho projektu?
Do projektu jsem se dostal náhodou.  Prohlížel jsem si webové stránky žena-in a viděl výzvu, že se hledají muži, kteří chtějí zhubnout. Tak jsem se přihlásil s tím, že když to nejde vlastní pílí, zkusím s KetoMix.

Kolik byste chtěl zhubnout?
Chtěl bych dosáhnout 85 kilo, ale nejraději bych na konci svého snažení viděl číslovku 80.

Jaké máte koníčky, co vás baví?
Mezi mé koníčky patří sportování - běhání, posilování a cyklistika. Hlavně i kvůli běhání a cyklistice se snažím zhubnout. Čím méně s sebou (na sobě) taháte, tak tím lépe se při tom sportu cítíte. Dále mě baví slepování plastikových modelů, čtení knih a vážná hudba.

Jste rád, že vás je pět parťáků a máte vzájemnou podporu?
Jsem v naší pětce rád. Je skvělé sledovat prostřednictvím aplikace messenger postup ostatních, anebo si sdělovat možnosti, jak si s přípravou jídla na celý den poradit.  Určitě se uvidíme na konci tohoto snažení a porovnáme, co jsme viděli při prvním setkání a jak budeme vypadat následně.

Na co se těšíte, až zhubnete? Máte nějaké cíle, plány, nebo je to jen o lepším pocitu?
Na co se těším? No, jak si uřežu kus klobásy ... . Ne. Těším se na ta shozená kila, která mi umožní být aktivnější. Umožní mi to se více věnovat sportování, zmírní mé obtíže s tlakem (doktorka bude určitě překvapena), ale hlavně budu spokojený i sám se sebou.

Děkujeme Ivanovi za odpovědi a za odvahu zapojit se našeho projektu na ženském magazínu. Od redakce obdržel nízkosacharidové potraviny KetoMix a návod, jak dietu správně držet. Všechno ostatní už bude na jeho vůli. Těšíme se na jeho úspěchy, o které se s vámi podělíme. Pokud i vy bojujete s nechtěnými kily a váháte, nevíte, jak se jich zbavit, mohou být naše proměny zajímavou inspirací.
5f118f506f09fobrazek.png

Naše další články:

Reklama