Na úvodním focení s ním přijela také Zuzana. Moc rádi jsme ji viděly a měli radost, jak jí to sluší a vypadá spokojeně. Článek s příběhem Zuzky si můžete přečíst na Zuzka zhubla krásných 10 kg, stejné má teď jen velikosti ponožek, bot a klobouku!

Honza se představuje: těším se, že zhubnu a budu fit!
5f1191239344aobrazek.png

  • Věk: 47 let
  • Nynější váha: 113,5 kg
  • Výška: 186 cm
  • Rád by zhubnul 20 - 25 kg

5f119147ba5f6obrazek.pngProč jste se do našeho projektu přihlásil?
Mám váhu jatečního čuníka. Přítelkyně zhubla s produkty KetoMix v loni v zimě. Moc jí to sluší a hlavně se jí váha drží a nevrací se, žádný jojo efekt... Když přišla s tím, že je vyhlášeno hubnutí pro chlapy, hecovala mě tak dlouho, až jsem si řekl, že to zkusím, ať mě teda přihlásí. No a ono to vyšlo. Veliké překvapení!

Kolik byste chtěl zhubnout?
Ideálně tak 20-25 kilo. Čím víc, tím líp.

Jaké máte koníčky, co vás baví?
Momentálně z gruntu rekonstruujeme starší domek, tak práce je dost a dost. Jinak rád chodím do lesa na houby, na procházky přírodou, rád pracuji na zahrádce. Miluji moře a potápění, proto se snažíme každý rok vyjet do Chorvatska. Letos to bylo o nervy, ale v sobotu jedeme na 14 dní. Držte palce!

Jste rád, že vás je pět parťáků a máte vzájemnou podporu?
Určitě, skupina na FB je v pohodě. Chlapi dávají dobrou motivaci a podporu.

Na co se těšíte, až zhubnete? Máte nějaké cíle, plány, nebo je to jen o lepším pocitu?
Určitě budu muset obnovit šatník, na to se moc netěším, zase obchody s oblečením... Těším se ale na to, že budu v lepší kondici a fit. Přeci jen se budu líp pohybovat a těším se na oslovení docente... Zatím jsem totiž už dlouho nadcent.

Děkujeme Honzovi za odpovědi a za odvahu zapojit se našeho projektu na ženském magazínu. Od redakce obdržel nízkosacharidové potraviny KetoMix a návod, jak dietu správně držet. Všechno ostatní už bude na jeho vůli. Je dobré mít parťáka i doma, Zuzka přesně ví, co Honza potřebuje za podporu a určitě mu se vším pomůže.

Těšíme se na jeho úspěchy, o které se s vámi podělíme. Pokud i vy bojujete s nechtěnými kily a váháte, nevíte, jak se jich zbavit, mohou být naše proměny zajímavou inspirací.
5f11919293572obrazek.png

Naše další články:

Reklama