Jak se Elišce v našem projektu povede?

Co nám Eliška napsala, proč se přihlásila do našeho projektu?
„Chtěla bych zhubnout kvůli zdraví, abych se mohla více hýbat a nezničit si při sportu klouby“.

6206368d2bea2obrazek.png

Eliška začíná hubnout na váze 103kg a chce se zbavit nechtěných kilogramů kvůli štíhlejší postavě a protože by ráda začala sportovat a nezatěžovala své klouby. Náš projekt ji oslovil a moc ráda by spolu s podporou ostatních parťáků a našich čtenářek zhubla, ideálně o 20 – 25 kg. My ji v tom rádi podpoříme a posílíme její motivaci. Jí samotné náš projekt přišel jako dobré „nakopnutí“ k hubnoucímu procesu a k tomu začít se sebou něco dělat.

Jako problematické partie vnímá břicho a ruce a ráda by viděla změnu. Velkou motivací je pro ni její tatínek, která sám zhubnul se stejnými produkty již 30 kilo a je moc šťastný. V tátovi má velkou oporu, i jemu záleží na tom, aby se Elišce v našem projektu vše dařilo. Takže doufá, že se to povede i jí, jeho změnu má před očima, a to je pro ni pozitivním povzbuzením.

Zajímá jí architektura, umění celkově, nejvíc architektura 20. století, hudba a malování obrazů. Těší se, až bude moct začít sportovat a být více aktivní.

Eliška

620635b496b69obrazek.png

  • Věk: 22 let
  • Váha: 103 kg
  • Výška: 173 cm
  • Ráda by zhubla 20 - 25 kg

Eliška v rámci našeho projektu s hubnutím získala od redakce balíček jídel a produktů KetoMix na první měsíc a návod, jak dietu správně držet. Všechno ostatní už bude na její vůli. Přeje si se zbavit nechtěných kil a těší se na změnu, chce být štíhlejší a aktivní. Věříme, že se jí to povede!

Těšíme se na její úspěchy, o které se s vámi podělíme. Pokud i vy bojujete s nechtěnými kily, váháte a nevíte, jak se jich zbavit, mohou být naše proměny zajímavou inspirací.

Všechny příběhy najdete ve speciálu.

Reklama