Její příběh je velmi romantický, ale se smutným koncem. Byla dva roky zasnoubená a týden před svatbou se všechno pokazilo a zažila velkou ránu. Partner, žijící v zahraničí jí oznámil, že si vezme jinou ženu, svou bývalou přítelkyni.

Lucie musela narychlo rušit svatební přípravy a vyrovnat se s touto nepříjemnou a zásadní situací. Bohužel jí tento stav velmi paralyzoval a díky tomu hodně přibrala. Sladké jídlo jí chutnalo a pomáhalo zvládat stres. Bohužel přestala být aktivní, nic jí nebavilo, dlouho hledala pozitivní energii a to, jak se ze svého smutku dostat. Bohužel ale díky sladkému jídlu dost přibrala. Toto období trvalo pět let, je ale již minulostí.

Dnes má Lucie na tváři úsměv a ví, že chce vypadat dobře. Proto si přeje zhubnout kila, která nechce. Nyní se vrací k pohybu, dříve hodně tančila a také od 13 let chodila na kickbox. Nadváha jí limituje v dýchání, při výdeji energie se zadýchává. Lucie ale ví, že jakmile zhubne, i tento problém odstraní.

Lucie

616d6184b6d4cobrazek.png
Foto: Se souhlasem paní Lucie. Michal Protivanský

  • Věk: 38 let
  • Aktuální váha: 85 kg
  • Výška: 160 cm
  • Ráda by zhubla 20 - 30 kg

My Lucii s hubnutím moc rádi pomůžeme. Těšíme se, jak bude štíhlejší a jak bude spokojená se svou změnou.

luc.jpg
Foto: Se souhlasem paní Lucie. Michal Protivanský

Lucie v rámci našeho projektu s hubnutím získala od naší redakce nízkosacharidová jídla KetoMix na první měsíc a návod, jak dietu správně držet. Všechno ostatní už bude na její vůli. Těší se na změnu, má v sobě vekou touhu a motivaci. Věříme, že se jí to povede!

Těšíme se na její úspěchy, o které se s vámi podělíme. Pokud i vy bojujete s nechtěnými kily, váháte a nevíte, jak se jich zbavit, mohou být naše proměny zajímavou inspirací.

Všechny příběhy najdete ve speciálu.

Reklama