Adélu jsme představili v tomto článku: Proměny s hubnutím: Adéla má sen zhubnout patnáct kilo

Adélu jsme vyzpovídali, jak je na tom nyní. Zajímaly nás nejen její úspěchy se snižováním váhy, ale také to, jak se cítí a jaké má plány v následujících měsících.

Adéla

  • Váha: Původní 89 kg, nyní 82 kg
  • Věk: 32 let
  • Výška: 164 cm
  • Celkem zhubla 7 kg

63285415d85feobrazek.jpg
Foto: Se souhlasem Adély. Michal Protivanský

Jak jste na tom, po 8 týdnech proměny s hubnutím?
Dole je asi 7 kilogramů a prakticky všechno šlo z oblasti břicha, zad, rukou a obličeje. To jsem si i přála, tak mě to velmi potěšilo. Asi mohl být na množství kilogramů úbytek větší, ale pro mě je prioritní zdraví.

Kolik se vám podařilo zhubnout? Měřila jste si i úbytky centimetrů?
Přes břicho šlo asi 8 cm, je to jedna velikost oblečení.

Máte z proměny radost?
Je samozřejmě příjemné si obléct menší velikost a moci si dovolit hezčí a odvážnější šaty. Neznám ženu, kterou by to nepotěšilo. Partner měl zpočátku velké obavy ohledně mého vstupu do projektu, především kvůli mé extrémní hubnoucí minulosti, ale nakonec je samozřejmě šťastný, že jsem spokojená. Po celou dobu mi byl právě on tou největší oporou. 

Kde nejvíc cítíte, že jste zhubla? Na jakých partiích?
Rozhodně břicho a pak ruce. Toho si dost všímají i ostatní. Moje priorita byla zhubnout v těchto partiích, protože se mi líbí takový ten latinsko-americký typ ženy s velkým zadkem, silnějšími svalnatými stehny, dmoucími ňadry a vosím pasem - to břicho mi to dost kazilo :-D

63298dcfdee42obrazek.jpg
Foto: Se souhlasem Adély. Michal Protivanský

Jak vám vyhovovala jídla KetoMix, která jste získala od redakce? 
Naprosto. Chutnalo mi všechno. Nejvíce asi kuřecí polévka, houstičky, čokoládový dezert a tyčinky s arašídy.

Jak dlouho jste byla ve fázi F1 a F2?
Ve fázi jedna jsem byla pouze první dva týdny a po zbytek projektu ve fázi dvě. 

Inspirovala jste se v přípravě jídel i nějakými recepty? Jakými?
Hodně jsme si doma oblíbili kulajdu a pak také pizzu ze zeleninové polévky. Vyhovují mi i bezkalorické nudle, které dobře zasytí a zvětší velikost porce bez přidaných kalorií.

Všímá si vaší změny vaše okolí?
Mám asi obrovské štěstí, že se stýkám jen s úzkou skupinou lidí, kteří jsou natolik citliví a sociálně edukovaní, že nekomentují cizí tělesné změny, ale občas mě někdo pochválí, že vypadám spokojeněji.

632855a569e57obrazek.jpg
Foto: Se souhlasem Adély. Michal Protivanský

Došlo také na změnu šatníku? Oblékla jste věci, které vám byly malé nebo jste si koupila nové kousky?
Spíše vytahuji věci, které jsem dlouho neoblékla. Dobře mi taky sedí starší kostým do inscenace Úplné zatmění, který jsem v minulé sezóně musela nahradit o číslo větším a jinak střiženým. 

Co máte v plánu dále, po skončení našeho projektu? Jak bude vypadat váš jídelníček?
Osobně budu hledat rovnováhu. Asi před deseti lety mi moje tehdejší terapeutka řekla, že v podstatě neexistuje člověk, který by byl nadobro a nenávratně vyléčen z poruchy příjmu potravy, proto musím ke svému jídelníčku a životnímu stylu celkově přistupovat citlivě. Nechci se už přejídat a věřím, že najdu balanc.

Co byste vzkázala ostatním čtenářkám?
Pokud se rozhodnete jít do tohoto projektu, určitě nebudete litovat. Doporučuji ale během těch osmi týdnů nepracovat jen na svém těle. Více než kdy dřív se věnujte svojí duši a pokuste se zamilovat sami do sebe. Jak říká někdo, kdo mě moc inspiruje: „If you don`t love yourself, how the hell you gonna love somebody else?“ (Nebo-li: Pokud nemiluješ sám sebe, jak chceš sakra milovat někoho jiného?") 

Všechny články s příběhy najdete v našem speciálu: Proměny s hubnutím

Naše články:

Adéla nám se svým svolením poskytla dvě domácí srovnávací fotografie svého břicha před projektem a na konci projektu, jak se jí změnila postava: