Co nám Adéla napsala na začátku našeho projektu?

62d007020d6f7obrazek.png
Svou váhu jsem začala řešit ještě před nástupem na základní školu, i když při pohledu zpětně musím říct, že vlastně nebylo co – nikdy jsem nebyla tlusté dítě. První redukční dietu jsem držela v osmi letech a poté následoval kolotoč hubnutí a přibírání, nenávidění se a dlouholetých opakovaných léčení, kterým udělalo přítrž až moje studium herectví v mých 26 letech. Tehdy jsem konečně pochopila, co má skutečnou hodnotu, našla si cestu sama k sobě a objevila se u mě konečně vůle skutečně žít. Ovšem logicky jsem po letech hladovění následně při posledních skoro 6 letech přibrala více než 30 kilo a s nastupující třicítkou přišly spolu s tloušťkou další nepříjemné zdravotní problémy. Právě díky nim jsem se rozhodla, že je ten správný čas na sobě zapracovat – ovšem už ne proto, že se na sebe nemůžu ani podívat, ale naopak proto, že si vážím sama sebe a svého těla, a tudíž pro něj chci to nejlepší.

Adéla

  • Váha: 89 kg
  • Věk: 32 let
  • Výška: 164 cm
  • Chtěla by zhubnout 15 kg

Adélu jsme představili v tomto úvodním článku: Proměny s hubnutím: Adéla má sen zhubnout patnáct kilo

Jak je na tom nyní Adéla, po 4 týdnech?
Jak jste na tom, po 4 týdnech proměny s hubnutím? Trápily vás ze začátku chutě nebo hlad?
Nebudu lhát, začátky byly hodně těžké. Trápily mě nejen chutě, ale i hlad. Doslova ten vlčí. Byla jsem otrávená a bez nálady. Chudák partner, ten si se mnou užil. Ovšem po necelých dvou týdnech jsem si uvědomila, že je mi lépe. Hlad přešel, chuť na noční nájezdy lednice také navíc mi po asi půl roce zmizel dráždivý kašel, který mě trápí skoro chronicky. Samozřejmě mě povzbudilo, že jsou vidět první výsledky, a to velice rychle.

Jak vám vyhovují jídla KetoMix, která jste získala od redakce?
Naprosto. Chutná mi úplně všechno, co jsem dostala. Jak sladké, tak slané. Jedině zeleninová polévka nebyla můj šálek kávy, ale dá se z ní udělat těsto na bezsacharidovou pizzu, takže si užívám i tu. Hlavně díky dezertům nemám vůbec pocit, že bych na sladkém strádala.

V jaké jste současně fázi? F1 nebo již v F2?
Jsem druhý týden ve fázi dvě a mohu jen doporučit. Příjemné stravování bez hladu a velkého omezování. A váha jde dolů snad ještě lépe. Když to dobře nakopnete, poletí to dolů rychleji, než si myslíte.

62d00718034f3obrazek.png

Inspirovala jste se v přípravě jídel i nějakými recepty? Jakými?
Dělám pizzu ze zeleninové polévky, kulajdu z kuřecí polévky, ale nejraději mám burgery s KetoMix houstičkami. Jejich pečivo mi chutná snad ještě víc než běžné.

Kolik jste za 4 týdny zhubla, jak jste na tom nyní s váhou? Je změna vidět? Jak jí pociťujete?
Váha mi ukazuje 6 kilogramů, což je za měsíc dobré a pro mě to představuje ideální start do dalšího hubnutí. Celkově si myslím, že jsem tak v první třetině. Cesta je ještě dlouhá, ale začátky bývají nejtěžší a ty já už mám za sebou.

Všímá si vaší změny vaše okolí?
 Ano. Až mě to překvapilo. V práci mě chválili, jak mi to sluší a přítel sice poznamenal, že mi mizí prsa, ale maximálně mě podporuje. Navíc mi pravidelně ulevuje od bolesti zad masážemi a všimnul si, že se ztracenými kily mi mizí i hrb za krkem, který byl největším zdrojem bolestí.

Jaká je vaše motivace pro další 4 týdny společného projektu?
V září mě čeká v divadle premiéra Čapkova dramatu Matka, kde hraju hlavní roli Dolores. Je to zatím největší role za celé moje divadelní působení a chci být po premiéře na afterparty krásná. Na jevišti to není potřeba, ale na večírek mám krásné šaty a přeji si, aby byl celý ten večer jenom o mně.

Jak si užíváte léto? Nosíte již menší oblečení?
Vytáhla jsem spoustu šatů, které jsem na sobě neměla více než rok a půl. Zmenšilo se mi břicho, které mi narostlo až poslední rok a se kterým jsem se nehodlala smířit, takže můžu nosit věci více na tělo a cítím se báječně.

Máme radost, protože Adéle se skvěle daří snižování hmotnosti a sama vidí své úspěchy. Uvidíme, jak na tom bude po dalších 4 týdnech.

Všechny příběhy a jejich vývoj najdete na vašem redakčním speciálu

Reklama