Jaký je Adély příběh? Proč chce zhubnout?

62a9b7595903fobrazek.png
Foto: Se souhlasem slečny Adély. Michal Protivanský

Svou váhu jsem začala řešit ještě před nástupem na základní školu, i když při pohledu zpětně musím říct, že vlastně nebylo co – nikdy jsem nebyla tlusté dítě. První redukční dietu jsem držela v osmi letech a poté následoval kolotoč hubnutí a přibírání, nenávidění se a dlouholetých opakovaných léčení, kterým udělalo přítrž až moje studium herectví v mých 26 letech. Tehdy jsem konečně pochopila, co má skutečnou hodnotu, našla si cestu sama k sobě a objevila se u mě konečně vůle skutečně žít. Ovšem logicky jsem po letech hladovění následně při posledních skoro 6 letech přibrala více než 30 kilo a s nastupující třicítkou přišly spolu s tloušťkou další nepříjemné zdravotní problémy. Právě díky nim jsem se rozhodla, že je ten správný čas na sobě zapracovat – ovšem už ne proto, že se na sebe nemůžu ani podívat, ale naopak proto, že si vážím sama sebe a svého těla, a tudíž pro něj chci to nejlepší.

Adéla:
62a9b8ee90d58obrazek.png
Foto: Se souhlasem slečny Adély. Michal Protivanský

  • Váha: 89 kg
  • Věk: 32 let
  • Výška: 164 cm
  • Chtěla by zhubnout 15 kg

Jaké má Adéla koníčky a zájmy?
Veškerý čas mi vyplňuje divadlo - hraju (Divadlo Kolowrat, Skautský institut, dříve studio Pamět, Divadlo U Valšů, Pidivadlo, Divadlo Jesličky Josefa Tejkla...), píšu divadelní hry a scénáře na zakázku, režíruji a také se věnuji přípravě mladých herců k talentovým zkouškám. Když mi zbyde volno, miluju četbu - především klasiku (Dostojevský, Čechov, Vyrypajev...), vzdělávám se v oblasti psychologie a psychiatrie, kde jsem dříve pracovala, poslouchám kvalitní hudbu (především filmovou a divadelní, folk, oldies, kvalitní muzikál a klasiku - Tchaikovsky, Rachmaninoff, Beethoven a Dvořák), chodím do divadla jako divák, miluju tanec, silnou kávu, ostré koření, vše staré, umělecké a nesoučasné, procházky v přírodě a hory.

Adéla v rámci našeho projektu s hubnutím získala od redakce balíček jídel a produktů KetoMix na první měsíc a návod, jak dietu správně držet. Všechno ostatní už bude na její vůli. Přeje si se zbavit nechtěných kil a těší se na její změnu, v redakci jí všichni držíme palce. Věříme, že se jí to povede!

Těšíme se na její úspěchy, o které se s vámi podělíme. Pokud i vy bojujete s nechtěnými kily, váháte a nevíte, jak se jich zbavit, mohou být naše proměny zajímavou inspirací.

Všechny příběhy najdete ve speciálu.
 
 

Reklama