Už asi netrpělivě čekáte, kterou z přihlášených čtenářek jsme vybrali na proměnu? Výsledek vás možná překvapí. Jak jsme k němu došli, a proč jsme se nakonec rozhodli jinak, než jsme původně zamýšleli?

Jistě vám, milé ženy-in, neunikl konkurz, který jsme vyhlásili ve spolupráci s butikem pro „boubelky“ Big and Beautiful. Čtěte ZDE

Věřte mi, že jsem takový zájem nečekala. Co bychom si zastíraly: Jít se svou kůží na trh a nechat se hodnotit druhými vyžaduje notnou dávku odvahy. A proto si nesmírně ceníme všech čtenářek, které překonaly svůj ostych a přihlásily se do našeho konkurzu. Motivy měly různé, ale většinou se  shodovaly v tom, že se chtějí cítit krásné a dokázat, že člověk má i jiné hodnoty než ty, které se dají měřit čísly na váze. Že i žena s pár kily navíc může vypadat skvěle a cítit se sebevědomě.

Milé uchazečky o proměnu

Konečně jsme se sešly s majitelkou butiku B&B Kateřinou Kaprasovou, abychom společně prohlédly vaše fotky, přečetly vaše příběhy a jednu z vás vybraly. Obě jsme si byly vědomy delikátnosti tohoto úkolu, ale to by nebyla Kateřina, akční žena, aby nepřišla s nápadem: „A co kdybychom vybraly tři?“

Tři naprosto rozdílné ženy: nejen věkem, vzhledem, ale i motivem, který je na konkurz přivedl.

Tady jsou:

Alergino

Základní otázka: Proč já? U mě je to jednoduchá odpověď: Protože to je můj sen už několik let. Chci být alespoň jeden den ta nádherná princezna z pohádky.

A proč by princezna nemohla mít velikost 48/50? :) 

Od mala mě šikanovali ve škole, že jsem tlustá. Jééé, jak já to těžce brala, a to jsem měla na 163 cm 75 kg. Teď když se dívám na své fotky, říkám si, že takovou postavu bych hned brala zpátky a jaká jsem byla kočka. Od té doby se hodně změnilo, mám dvě krásné děti, úžasného manžela, ale taky o 25 kg více. Děti a to, že jsem přestala kouřit - což byl poslední velký přívan kil navíc, mně na kráse nepřidalo.

n

Ale jsem hrdá na to, že jsem to zvládla a už nekouřím více než 3 roky. Ale škoda, že to tenkráte bez toho ujídání nešlo. Od té doby jsem dokázala dát dolů jen málo kil. Už nepřibírám, ale ani nějak výrazně neubírám.

Loni na podzim jsem skončila rodičovskou dovolenou a už chodím do práce. Hned s příchodem do práce mně bylo řečeno, že na mě kolegyně koukají skrz prsty, protože jsem silná. Odsoudily mě na první pohled. Teď jim dokazuji, že postava je jedna věc, ale uvnitř toho všeho (a že toho je :D ) jsem super ženská, pro každou legraci. Jsem holt jinak prostorově řešená. 
Letos mi bude 30 a toto by byl skvělý dárek. :)

Čtenářka s nickem Alergino pro nás byla velká výzva. Myslíme si, že její proměna bude hodně markantní, a to bylo jedno z důležitých hledisek.

Japa

Vaše nabídka mě zaujala natolik, že vůbec neváhám a do konkurzu se hlásím. :-)Něco o sobě: Před dávnými a dávnými lety, osud, ten rozverný holomek, zamíchal karty a mně dal do vínku Černého Petra.

Jak jinak si vysvětlit, že z malého miminka se začala klubat ušatá, oplácaná cácora. To krásné a něžné z obou rodičů podědila sestra a na mě zbylo to, co zbylo. Ač jsem se snažila s dodaným materiálem pracovat sebelíp, spokojená jsem být nemohla. K neštíhlé postavě přibyla nemalá prsa, uši trčely čím dál víc. A s přibývajícím věkem, přibývajícími dětmi a následně i vnoučaty už to lepší nebylo. m

Operace páteře, invalidní důchod... Roky plynuly jako voda v řece a dnes tu stojím se sedmapadesátkou na krku. Problém není ten věk. Problém je ten, že stárne tělo, ale v tom těle se stále třepotá mladá a nezkrotná dušička. A ta chce ven. Dere se na povrch a touží dodat tělu jiskru, náboj. Tak moc by chtěla ukázat osudu, že se dokáže rvát.
Ano, toužím po změně. A i když bych asi měla napsat, že změnu bych chtěla kvůli svému okolí, své rodině a přátelům, budu upřímná a napíši, že naprosto sobecky bych chtěla projít změnou kvůli sobě samé.
Dostanu šanci?

No řekněte, mohly jsme odolat a nedat této sympatické ženě šanci? Domluvily jsme se, že si na proměnu ráda počká do léta, a vy se můžete stejně jako Japa těšit, jak dopadne.

Veronika

Dobrý den, jmenuji se Veronika, je mi 24 let a ráda bych se zúčastnila Konkurzu na proměnu. Byla bych velice šťastná, kdybych byla vybrána, neboť v dubnu mě čeká velký životní krok, svatba, a myslím si, že by můj přítel, budoucí manžel, byl na mě velice pyšný, neboť díky němu se mi podařilo z velikosti 52 zhubnout na 44-46. Byl by to pro něj dárek, který bych mu sama dát nemohla.

b

Napřed jsme si řekly, že tahle krásná dívenka proměnu nepotřebuje, ale její motiv inspiroval Kateřinu Kaprasovou natolik, že se rozhodla věnovat jí originální dárek: Svatební speciál. Co to obnáší, je zatím tajemství, ale určitě se to dozvíte.

O všech proměnách vám přineseme reportáže.

Ostatním účastnicím konkurzu moc děkujeme za účast a omlouváme se, že jsme je nevybraly. Ale jak tak znám Kateřinu, není všem dnům konec. :)

Reklama