Různé obrazové samolepicí dekorace na stěnu a zeď jsou fenomén posledních let. První firmou, která tento produkt na českém trhu nabídla, je internetový obchod www.postershop.cz se svým produktem Homestickers. Od svého uvedení na trh jsou samolepky na stěnu žádaným doplňkem při rekonstrukci interiéru. Mnoho lidí jim dává přednost před klasickými obrazy.

homestickers

Homestickers je registrovaná obchodní známka francouzské společnosti Nouvelles Images. Tato francouzská firma přišla jako první někdy kolem roku 2005 s konceptem samolepek na zeď. Ihned po uvedení na trh v Německu a Francii počátkem roku 2006 se tento produkt stal přes noc doslova fenoménem. Téměř současně Homestickers nebo-li samolepky na stěnu od firmy Nouvelles Images přišly na český trh někdy v polovině roku 2006. Úplně první zkušební kolekce obsahovala pouze osm motivů. Nebylo jisté, zda se produkt uchytí. Ale výsledky prodejů za první tři měsíce předčily všechna očekávání. Jako perličku je možné uvést, že dva motivy z této úplně první kolekce stále patří mezi 5 nejprodávanějších motivů. Od uvedení na trh uběhla už samozřejmě nějaká ta doba, i přes to jsou samolepky na stěnu stále velmi populární. V současné době je v nabídce pod značkou Homestickers od firmy Nouvelles Images velké množství různých motivů v několika velikostních provedeních. Už se nejedná pouze o klasické samolepky do obývacích pokojů a ložnic, ale nově i třeba elektrostatické samolepky na okno. Výhradním dovozcem firmy Nouvelles Images do české republiky je internetový obchod www.postershop.cz.

postershop.cz

Nejprodávanějším rozměrem Homestickers jsou samolepky o rozměru 50x70. Každé takové balení obsahuje dva archy samolepek, to znamená, že výsledná velikost je 100 x 70 cm. Při výběru motivů si vybere snad každý. Od květin a rostlin v nadživotní velikosti po dekorace dětskými motivy do pokojů těch nejmenších.

postershop.cz

Samotný produkt asi není nutné dlouho popisovat. Při výběru samolepek na stěnu určitě stojí zato se podívat jak jsou samolepky řezané. Někteří výrobci je řežou ven z motivu, to znamená, že vlastní samolepka má bílý okraj. U bíle stěny to nevadí, ale zkuste si takovou samolepky nakombinovat na barevnou zeď. Rázem máte kolem každé části samolepky bílý okraj.

postershop.cz

Od svého uvedení na českém trhu se prodeje samolepek na stěnu Homestickers počítají v desítkách tisíc kusů. I to svědčí o jejich velké popularitě.

Homestickers si můžete vybrat u dovozce pro Českou republiku, v internetovém obchodě www.postershop.cz.

Pro všechny Žena-in máme skvělou nabídku!

Objednejte si libovolný produkt ze stránek společnosti Postershop a získejte slevu 10%.

Tato akce je připravena od 24.4.2012 do 1.5.2012. Jako slevový kupon použijte kod: ps10ax

 

Reklama