Dokážete si představit svět, ve kterém si dopřejete požitek z čokolády, bez obav ze zbytečných kil navíc? Díky nové řadě sprchových gelů Palmolive Gourmet se sen mnohých z nás stává skutečností. Složení těchto jedinečných sprchových gelů bylo inspirováno sladkými a svěžími příchutěmi ovoce, vanilky a kakaa.

nb

Nové vůně sprchových gelů Palmolive Gourmet přináší vašim smyslům i vašemu tělu jedinečný zážitek, díky kterému se budete cítit neodolatelně. Dopřejte si svou chvilku luxusu a poddejte se pokušení každý den! Na výběr je hned několik variant, které uspokojí i ty nejnáročnější labužníky.

Chocolate Passion s extraktem z kakaa byla inspirována chutí čokoládové pěny, belgických pralinek a čokoládového fondue. Vanilla Pleasure s extraktem z vanilky zase připomene smetanovou pannacottu a lahodný cheesecake. Svěží Peach Delight s extraktem z broskve je ztělesněním chutě broskví se šlehačkou, krémová Strawberry Touch se vás pak dotkne svůdnou vůní čerstvě natrhaných jahod.

Sprchové gely z řady Palmolive Gourmet mají krémové složení, které pokožce dodá hebkost a zajistí intenzivní a dlouhotrvající vůni, díky níž si budete připadat doslova k nakousnutí.

Produkty jsou k dostání v balení 250ml za maloobchodní cenu 64,90 Kč nebo 500ml za 99,90 Kč.

 

Pokud si do 7. června koupíte v síti prodejen Ahold výrobky Palmolive v minimální hodnotě 99 Kč a odpovíte na soutěžní otázku, získáte šanci vyhrát voucher v hodnotě 50 000 Kč na nákup oděvů v butiku světově uznávané návrhářky Blanky Matragi. Výhru vám osobně předá paní Matragi a pomůže vám i s výběrem šatů. Více informací o soutěži a registrace zde.

Reklama