Vaše minišatnička

Máte v ložnici místo, které je sice malé na to, aby se tam vešla šatna, ale příliš velké na to, abyste ho přehlíželi? Udělejte si z něj minišatnu ? prostor, kde si budete moci pověsit šaty na druhý den nebo oblečení, které ještě možná budete nosit.


Knihovna trochu jinak

Kdo určuje, jak má vypadat správná knihovna? V tomto případě vy! Zkuste jako my skříňky EKET a LIXHULT a vytvořte z nich zajímavou kombinaci. Ta naše má skoro architektonický rozměr a nabízí spoustu místa na knihy i další předměty.Obrazová galerie na rohu

Některé rohy místnosti vyniknou, jiných si nevšimnete. Chcete?li první možnost, zkuste obě strany rohu místnosti využít na obrazovou galerii. Uvidíte, že z ní nebudete moci spustit oči... stejně jako vaši hosté.

 
Jsme moc rádi, když naši zákazníci přistupují k výrobkům kreativně. Jen tak dál! Ale mějte prosím vždy na paměti, že pokud výrobky IKEA pozměníte nebo upravíte tak, že je nebude možné opětovně prodat nebo použít k původnímu účelu, zaniknou tím komerční záruky IKEA a zanikne též vaše právo na vrácení výrobku.

Připravili:
Bytový design: Saša Antić
Fotografie: Mans Jensen
Texty: Henrik Annemark

Uložit

Inspiraci jsme hledali na www.ikea.com

Další nápady hledejte i zde:

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Reklama