Vnímáte mytí rukou jen jako běžnou denní rutinu? Nechte se hýčkat novými tekutými mýdly Radox a zažijte změnu na vlastní kůži. Inovovaná řada tekutých mýdel, již rozšiřují dvě naprosté novinky, Radox Feel Uplifted a Radox Feel Revived, nabízí vašim rukám výjimečnou svěžest i hygienickou čistotu. Díky vůním tekutých mýdel Radox inspirovaným těmi nejlepšími ingrediencemi z přírody se tak každé mytí rukou promění v malý rituál!

Důležitost pravidelného mytí rukou nám je vštěpována od malička a většina z nás je vnímá asi jako nejběžnější součást každodenní hygieny, na kterou bychom z mnoha důvodů neměli zapomínat. Značka Radox proto uvádí inovovanou řadu tekutých mýdel, jejichž vůně jsou výsledkem více než stoletých zkušeností odborníků značky. Díky specifickým vlastnostem jednotlivých složek se každé mytí rukou, ať už doma v koupelně či u kuchyňského dřezu, povyšuje na výjimečný zážitek pro všechny smysly.

Na českém trhu se právě představuje dvojice naprostých novinek, extra svěží tekutá mýdla Radox Feel Uplifted s vůní růžového grapefruitu s bazalkou a Radox Feel Revived kombinující tóny mandarinky a citronové trávy. Péči o čistotu vašich rukou zajistí i další dvě již dříve dostupné varianty: Radox Feel Hygienic+Replenished, v níž se mísí výtažky tymiánu s čistícím tea tree oil, a hydratační tekuté mýdlo Radox Feel Hygienic+Moisturised rozmazlující ruce spojením heřmánku a jojobového oleje.

Tekutá mýdla Radox nyní kromě nového obsahu přinášejí inovovaný obal s vylepšeným mechanismem pumpičky pro pohodlnější aplikaci. Varianty Radox Feel Hygienic+Replenished a Feel Hygienic+Moisturised navíc můžete po vypotřebování znovu doplnit díky ekologickému řešení v podobě náhradních náplní za výhodnější cenu.

Nezávazná doporučená spotřebitelská cena tekutých mýdel 250ml je 54,90 Kč a náhradní náplně 500 ml 65,90 Kč.

Feel Uplifted

(Povzneseně)

Radox S vůní růžového grapefruitu & bazalky Nebeská vůně bazalky a citrusové tóny grapefruitu vás krásně povzbudí. Užijte si pocit lehkosti během každého mytí rukou!

Feel Revived

(Znovuzrozeně)

Radox S vůní mandarinky & citronové trávy Voňavá citronová tráva a osvěžující mandarinka vám vženou novou sílu do žil. Vychutnejte si díky tomuto tekutému mýdlu pocit, jako byste se znovu narodili.

Feel Hygienic+Replenished

(Hygienicky a naplněně)

Radox S tea tree & výtažky z tymiánu Harmonické souznění výtažků z tymiánu a tea tree známého pro své antiseptické účinky naplní vaše dlaně čerstvou energií. Toto mýdlo zanechává vaše ruce spolehlivě čisté s pocitem svěžesti.

Feel Hygienic+Moisturised

(Hygienicky a hydratovaně)

Radox S heřmánkem & jojobovým olejem Heřmánek v kombinaci s jojobovým olejem je zaručeným pomocníkem, pokud potřebujete uklidnit. Vaše ruce pocítí skutečnou péči, která udrží jejich pokožku pružnou a hydratovanou.
Reklama