5c6d55b6e0bf3obrazek.png

Nejčastěji se animální vzor objevuje na ložním prádle a drobné dekoraci. Místo klid a odpočinku rázem získá nespoutaný šmrnc. Mohlo by se zdát, že zvířecí motivy jsou až moc výrazné a laciné. Svým způsobem to tak je, pokud jim ale dáte správný řád, působí vkusně. Je to stejné, jako v módním odvětví. Není důvod mít z nich strach a vyhýbat se jim. Hadí či leopardí povlečení nejlépe vynikne v jednoduše zařízených interiérech. Rázem budou působit živějším dojmem. Pokud svůj domov ladíte do přírodních tónů či chladné šedé barvy, i v nich najde své místo. Zebří či hadí potisk koresponduje se studenými barvami, naopak leopardí, tygří či do hněda laděný hadí vzor s teplými tóny.

5c6d5d012bc35obrazek.pngZara, 899 Kč

image.png
Zara, 999 Kč

Jestli jste srdcem minimalistka, nechcete se pouště do větší divočiny, pořiďte si alespoň polštářek či hřejivou deku v safari stylu. Stane se dominantou celé místnosti, ve které bude doslova zářit. Když k dece přidáte tři až čtyři polštářky, nebo svícny v hnědém či okrovém odstínu, kompozice dostane řád a nebude vypadat jako „pěst na oko“.

5c6e6611d282bimage.pngLidl-shop.cz, 199 Kč

Kusové koberce inspirované zvířecí říší vnuknou domovu zcela nový rozměr. Na výběr máte hned z několika variant. Jednoduchou dekorací jsou koberce čtvercového či obdélníkové tvaru v zebřím motivu. Designovou lahůdkou jsou koberce, které jsou vyrobeny či napodobeninou kůží zvířat, na kterých je daný motiv. Můžete je zakomponovat do obývacího pokoje, ložnice či chodby. U nich si ale dejte pozor, kam je umístíte. Interiéru mohou dodat vytříbený glanc, ale taky z něj udělat přeplácanou frašku.

5c6e6701e9d56image.png4home.cz, 699 Kč

Líbí se vám zvířecí vzor v interiérech?

Čtěte také:

Reklama