Kylie Minogue už to nebaví. Párkrát mrkne, ukáže zadeček nedbale obepnutý v lesklých kraťáscích a fanoušci ji potom zvolí nejvíce sexy ženou roku (planety, vesmíru, šoubyznysu...). A co vlastně z toho?

Známá zpěvačka minulý týden veřejně přiznala, že už ji image sexy koťátka přestala bavit a že v co nejbližší době přesedlá na něco trochu nového. A máme se prý na co těšit. Kylie chce vypadat vyzráleji, vzdělaněji a elegantněji; stane se z ní (téměř) Francouzka.

Zpěvačka neztrácí čas a obvolává už známé kadeřníky, vizážisty a odborníky na módu. Podle stylisty Willa Bakera, který drží strategii vzhledu "nové Kylie" v rukou, bude Kylie vypadat jako Gallka. "Inspirovala se od svého přítele Oliviera Martineze, který podobným vzhledem vládne," prozradil Baker.

Zřejmě tak chtěl hned ze začátku vyvrátit pichlavé spekulace o tom, že Kylie se promění v Asterixe nebo Obelixe. Právě tyto kreslené postavičky ze známé série filmů pro děti jsou patrně nejznámějšími Gally historie.

Na druhou stranu však Kyliin tým vizážistů přiznává, že změna zpěvaččina vzhledu nebude zase tak razantní. Minogue se vlastně jen otočí o pár let zpátky. "Rádi bychom docílili, aby Kylie vypadala asi jako v roce 2000, v době jejího velkého hitu Spinning Around," říká vizážista Baker.

Kylie nechává podle něj téměř všechnu práci na něm a jeho týmu image poradců. "Vypadá skvěle, ale jak sama prozradila, nechce být už sexuálním symbolem. Má ráda francouzskou eleganci a já myslím, že je to styl, který jí bude naprosto sedět," dodává Baker.  

      
Reklama