Změna vizáže mladé maminky Báry, kterou jste mohly vidět nedávno (klikni ZDE), se opravdu povedla. Jana prošla podstatně razantnější proměnou. Ač zprvu protestovala, dnes je z přeměny svého zevnějšku nadšená, a to právem. Vypadá úchvatně!

pred

Jana dorazila na proměnu značně nervózní. Bála se, co jí provedeme. Janiny vlasy měla na starosti sympatická a energická kadeřnice Markéta Brocková z největší sítě kadeřnických salonů KLIER. Ta Janě nastínila svou ideu proměny, ZDE ovšem nastal problém. Jana s razantní změnou barvy nesouhlasila. Kadeřnice Markéta se nevzdala. Janě vysvětlila všechny klady této sexy barvy, včetně toho, že k ní bude opravdu sedět. Jana nakonec souhlasila. Hurá, mohlo se začít.

proces

„Janě jsem navrhla pečující přeliv v měděném tónu. Blond melír jí nedoporučuji. Její vlasy byly léta neodborně odbarvované a jsou zničené. V této barvě vyniknou její oči a získá šmrnc,“ říká o své volbě kadeřnice Markéta. Střih nebyl razantní, Jana si to nepřála, takže Markéta zastřihla pouze silně poškozené konečky. Janě také bylo doporučeno, jak by se do budoucnosti měla o své vlas starat. „Určitě by měla používat kvalitní vlasovou kosmetiku, šampón plus kúru a na oživení jen pečující přeliv. Melírovaní by měla na delší dobu vynechat. Rozhodně radím najít si stálou kadeřnici a společně o vlasy pečovat pouze profesionální vlasovou kosmetiku,“ poradila Janě Markéta Brocková.

dd

Po vlasové proměně došlo i na líčení. To měla na starosti profesionální make-up artistka exkluzivní kosmetické značky Bobbi Brown. Jana vždy toužila po kouřovém líčení očí, které si sama neumí nalíčit. Po domluvě vzniklo nádherné, leč trochu výraznější líčení. Jana se v něm ale cítila skvělé. Make-up artistka značky Bobbi Brown také Janě doporučila produkty, které se k nové vizáži hodí. Jana tak odešla nejen perfektně nalíčená, ale i moudřejší o profesionální kosmetické rady.

850

Proměna Jany se opravdu vyvedla. Jana je jako vyměněná. Ač zprvu nebyla nadšená, nakonec souhlasila s tím, že v nové barvě vypadá mnohem lépe. Odcházela spokojená a za to jsme moc rádi. Janina změna se líbila i jejím kolegyním v práci, které Janu do proměny „dokopaly“.

ss

Děkujeme síti kadeřnických salonů KLIER za zprostředkování vlasové proměny. Poděkování patří i kosmetické společnosti Bobbi Brown za profesionální líčení.

po promene

Toužíte i vy po profesionální změně vizáže? Nebojte se a udělejte krok vpřed. Pomůžeme vám vylézt z vaší ulity. Napište nám na e-mail redakce@zena-in.cz, do předmětu napište proměna a nezapomeňte přiložit vaši fotografii. Určitě je třeba počítat s tím, že se může jednat o radikální změnu! Samozřejmě je vše na domluvě, ale může se stát, že z dlouhých vlasů může výherkyně mít i slušivé mikádo. Je proto dobré počítat se všemi variantami střihů a barev!

Čtěte také:

Reklama