635a3c2b067e9obrazek.png

Produkt, jenž se nazývá Zázračný kelímek, je již mnoho let symbolem švédské společnosti Oriflame. Původně oční krém se zrodil v roce 1970 a velmi rychle si vydobyl své místo mezi kosmetickými produkty v mnoha domácnostech po celém světě. Jeho fantastické zjemňující a vyživující vlastnosti, které mu propůjčuje včelí vosk, vitamin E a přírodní oleje, vedly k tomu, že se s něho stal balzám pro univerzální využití.

Příroda v hlavní roli
Firma si vždy zakládala na tom, že jsou její produkty inspirovány švédskou přírodou, jíž podporuje věda, a navíc se již dlouhou dobu zabývá otázkou udržitelnosti. Proto i ikonický Zázračný kelímek získal v letošním roce zcela novou podobu a inovované složení. Stále je to váš starý známý, jen jeho složení mnohem více respektuje naši planetu. Obsažené ingredience jsou z 99,9 % přírodního původu, čehož bylo dosaženo použitím obnovitelného přírodního oleje. Kelímek zároveň oblékl nový kabátek se širším uzávěrem pro snadnější používání, díky němuž vymažete celý obsah do posledního zbytku. K tomu ještě připočtěte o 20 % nižší obsah plastů a získáte výrobek, jenž má daleko menší dopad na životní prostředí.

635a3c6b9f2edobrazek.png

Zázračná jednoduchost
V jednoduchosti je krása, a proto není potřeba vymýšlet složité kombinace. V Zázračném kelímku se proto snoubí pouze účinky včelího vosku, vitaminu E a směsi přírodních olejů. Včelí vosk pomáhá pleť zklidňovat a zjemňovat, udržuje ji hydratovanou, hladkou a zdravou. Vitamin E představuje silný antioxidant, jež chrání pokožku před volnými radikály, zklidňuje ji a poskytuje ochranu horním vrstvám pokožky. Mimořádně výživná a hydratační směs ricinového a slunečnicového oleje, která se velmi podobá tukům přítomným v pokožce, proniká hluboko a intenzivně pleť vyživuje a chrání zevnitř. Tato kombinace dokonale ošetří každý kousek vašeho těla.

Krása je více než jen vzhled
Oriflame se dlouhodobě řídí filozofií Beauty by Sweden, která představuje způsob, jak si dopřát zdravější a krásnější život. Tento přístup tedy není pouze o kráse vnější, ale také o tom, jak se celkově cítíme, vybízí k plnění snů, nalezení vlastního stylu a životní rovnováhy. Přesně tyto věci hledá v životě asi každý z nás, pojďme si je dopřát. Protože život musíme žít teď a tady!

Reklama