Přinášíme vám další velmi zajímavou proměnu ženy zralého věku. Tentokrát je zaměřena především na vizáž. Podívejte se, co dokáže decentní změna účesu, jemné líčení a hlavně výměna brýlí!

n2

Někdy stačí málo, abyste vrátily čas o mnoho let. Teplejší odstín vlasů, sjednocená barva pleti, výraznější rtěnka a hlavně změna brýlí. Moderní tmavé obroučky udělaly úžasnou službu

p

Před proměnou

b

Po proměně

A jak dopadla změna oblečení?

Před proměnou

p

Modelka má ráda černobílou kombinaci, což je v pořádku, ale v tomto podání působí dost tvrdě a zbytečně usedle.

Po proměně

p

Rozdíl je markantní, i když si stylistka pohrála se stejnými barvami. Velkou změnou je hlavně střih kalhot, který modelku hodně omladil. Volné kalhoty s jemným vzorečkem a svěží bílá košile vypadají naprosto skvěle!


Centrum Černý Most se stalo hrdým partnerem jedinečného projektu „Senior fashion“, za nímž stojí obecně prospěšná společnost GENERACE i60, ambasadorka Milada Karasová, jedna z prvních manekýn v České republice, a módní návrhářka Táňa Havlíčková. Centrum Černý Most totiž nabízí aktuální módní kolekce pro celou rodinu včetně jejích nejstarších členů, jejichž vizáž a styl oblékání bývá v České republice často přehlížen. Proto centrum a jeho značky v rámci partnerství podporují zralé české ženy, které chtějí změnit svůj styl oblékání nebo si vyzkoušet modeling na vlastní kůži.

První fashion proměna se stylistkou již v Centru Černý Most proběhla a dokázala, že krása kvete opravdu v každém věku. V úterý 27. května se dalších dvacet účastnic projektu může těšit na svou proměnu a vystoupení na velké módní přehlídce. Zájemkyně se mohou průběžně registrovat na www.i60.cz.

Do projektu se zapojily tyto značky CČM: Camaieu, Takko, Promod, Orsay (móda)/Douglas, Sephora, Yves Rocher (líčení)/Čedok a Kanzelsberger (doprovodný program). Přehlídka odstartuje v 17.30 hodin. Akcí provede Jan Musil a účast přislíbila i ambasadorka projektu, Milada Karasová, či módní návrhářka Táňa Havlíčková.

Seriál vnikl ve spolupráci s Centrem Černý Most, těšte se na naše články!

Více najdete na http://www.centrumcernymost.cz

Staňte se fanoušky Facebooku na https://www.facebook.com/centrumcernymost?fref=ts

POZOR nepřehlédněte: V úterý 27. května se může těšit v Centru Černý Most na velkou módní přehlídku pro zralé ženy

 

Reklama