Charismatická a vzdělaná čtenářka Knihovna upoutá kultivovaným projevem a vyhraněnými názory. Má spoustu zájmů a líčení mezi ně rozhodně nepatří... Jaká bude dnešní proměna?

Jedna z prvních a věrných čtenářek našeho magazínu nám o sobě řekla, že je matkou dvou dospělých synů, milovnice divadla, cestování, pohybu a chalupy. Díky svému manželovi pluje na lodi a parníčku po řekách, včelaří a má spousty vrásek navíc.

1

Líčí se téměř neznatelně, takže jsme se rozhodli jí rozzářit. Zastává přirozenost a vášnivě diskutuje o tom, zda je to po nalíčení „ještě ona“. Make-up ovšem nemusí vždy zcela změnit vzhled a pohltit osobnost ženy, naopak ji může, je-li nanesen citlivě v souladu s pigmentací modelky, výrazně podtrhnout.

2

Přes svůj specifický názor na líčení Knihovna přišla ráda do mého domácího studia. Fotky dokazují, že se cítila po zkrášlení dobře – jinak by se tak krásně neusmívala.

3

Pro srovnání přikládám i černobílou verzi. Knihovna si jí totiž díky krásným rysům ve tváři může dovolit na rozdíl od většiny žen jejího a vyššího věku (nepřejte si vidět ty moje na nové občance a řidičáku).

5

Pozor: Stále hledám dámy, které se nebojí proměnit se před zraky našich čtenářek. Za odměnu nabízím kurz líčení s profesionálními tipy a triky, které lze zvládnout za pouhých 10 minut!

Čtěte také: