Představujeme vám úžasnou proměnu paní Ivanky, maminky na mateřské. Ivanka je přesně ten typ ženy, které stačí málo, aby se z ní stala opravdová kráska, za kterou se každý rád ohlédne. Doslova se rozzářila a cítí se luxusně, jak sama svou proměnu zhodnotila.

Paní Ivanku (42 let), maminku na mateřské dovolené (3 děti) čekal den plný očekávání a napětí. Den s nabitým programem, jehož cílem bylo nejen dámu proměnit, ale také zajistit, aby si celý den užila, odpočinula si, nabrala energii a inspiraci. Aby poznala, jak mít ráda samu sebe, jak o sebe pečovat, relaxovat, oblékat se a sladit módní doplňky.

Petrklíč

Proměna s Petrklíčem se uskutečnila přímo v salónu krásy LISIEN ve Frýdku-Místku. Dámy čekalo příjemné prostředí, energie svíček, pozitivních nabíjejících karet a občerstvení.

Paní Ivanku jsme svěřily do péče kadeřnic a kosmetiček Salónu Lisien ve Frýdku-Místku, které dokázaly obejvit a povznést její přirozený půvab. Hlavním úkolem salonu bylo sjednocení a oživení barvy vlasů a výraznější líčení.

Posuďte sami, jak se tato proměna zdařila.

Klikněte na fotoalbum

Firma Petrklíč oblékla paní Ivanku do nejnovějších podzimních trendů, které přináší záplavu rozmanitých vzorů. Teprve začalo léto, ale zásilkový obchod Petrklíč již připravuje nový katalog pro Podzim/Zimu 2014.

Pojďte se inspirovat novým katalogem společnosti Petrklíč

m

http://www.petrklic.cz/katalog

 

VIP kartička – klient může nakupovat z našich katalogů se slevou 5%. Petrklíč odměňuje své stálé a věrné zákazníky a vydává VIP karty, díky kterým budou moci ze všech našich katalogů nakupovat s 5% slevou. Každý kdo si objedná zboží do 30. 9. 2014 může získat slevovou VIP kartu už při objednávce za více než 2500,- Kč.

Novinky: Pokud chcete ušetřit, přihlaste se k odebírání novinek. Co vám zaručeně neunikne? Dárky zdarma, poštovní zdarma, výprodeje, slevy. Získáte jako první informace o akčních novinkách. Stačí se přihlásit k odběru novinek (newsletteru) na www.petrklic.cz

U našich výrobků je možno si zvolit i délku „na míru“ s příplatkem ceny 10%.

 Značka: Igigi rozšiřujeme nabídku! Exkluzivní americká značka za české poštovné.

http://www.petrklic.cz/igigi-spolecenska-moda-1400115604

 

Reklama