Včera jsem byla navštívit plzeňský Stan snů Oriflame. Díky našim článkům jste se mohly seznámit se zajímavou akcí, kterou pořádala firma Oriflame - originální roadshow. Show se postupně konala  v devíti největších českých městech.

Ve švédském Stanu snů čekalo na své zákaznice, na všechny ženy, které tato akce zajímala profesionální kosmetické poradenství, líčení, manikúra, ochutnávka produktů Wellness, fotostěna, nealko bar, dětský koutek a každou hodinu losování o zajímavé kosmetické dárky.

Oriflame

Autor snímků modelky: Hugo Vítámvás www.fotohugo.com

Jak tato akce probíhala, jsme se osobně přesvědčila koncem května v Praze, kde se konalo zahájení pro novináře, a následně včera na plzeňském náměstí Republiky. I když bylo vedro, a dokonce v Plzni padl teplotní rekord, ve Stanu snů to aktivně žilo, jako by ani nebyl namáhavý parný den. Stan byl plný zájemkyň, žen, které se přišly poradit, nalíčit, vyfotit se, nasát atmosféru přírodní krásy.

FOTOALBUM ZDE:

Přivezla jsem s sebou modelku Týnu, která se nechala od šikovné vizážistky nalíčit. Následně nám pan fotograf, Hugo Vítámvás www.fotohugo.com, pořídil v instalovaném fotoateliéru krásné snímky, které dokumentují práci vizážistky, jak se nalíčení povedlo. Kromě naší modelky Týny byly dle úsměvů spokojené všechny ženy, které se svěřily do péče ostatních vizážistek. Navzájem se fotily a opakovaně se spokojeně prohlížely v zrcadlech. 

Oriflame

Autor snímků modelky: Hugo Vítámvás www.fotohugo.com

Atmosféra ve Stanu snů byla v Plzni přímo „žensky“ snová. Bylo vidět, jak si všechny návštěvnice účast užívají, jak jsou zde ve svém světě, jak je zajímá vše, co je spojeno s krásou. Vše o kosmetice Oriflame najdete na stránkách www.oriflame.cz . Doporučujeme: Zážitek z neporušené švédské přírody ještě umocní uvedení nových produktů z oblíbené řady Love Nature z katalogu 7 s výtažky z heřmánku, hroznového vína, aloe vera nebo čajovníku.

Jak se vám líbí nalíčení naší modelky? Myslím, že se velmi povedla!

Oriflame

Autor snímků modelky: Hugo Vítámvás www.fotohugo.com

Čtěte také:

Reklama